22 123 95 55

FoodProfil 268 IgG

4.40
Ocena użytkowników: 16 ocen

W ramach badania mierzone jest stężenie przeciwciał IgG(1-4) specyficznych dla 268 alergenów z różnych grup pokarmowych

Dzięki zrobieniu badania dowiesz się, których dokładnie produktów pokarmowych Twój organizm nie toleruje

Wiedza ta pozwoli na wdrożenie do Twojej diety odpowiednich zmian, dzięki którym występująca nietolerancja całkowicie się cofnie

Laboratorium odpowiedzialne : ALAB Laboratoria Sp. z o.o.

Badamy ryzyko:

  • nietolerancji pokarmowych zależnych od IgG

FoodProfil - test z krwi, który pozwala na wykrycie powszechnie występujących nietolerancji pokarmowych IgG zależnych

  • Nietolerancje pokarmowe IgG zależne można wykryć przy pomocy testu FoodProfil 268 IgG, polegającego na pomiarze we krwi stężenia przeciwciał IgG(1-4) specyficznych dla poszczególnych produktów pokarmowych – stężenie to jest podwyższone w przebiegu nietolerancji. Zwiększony poziom przeciwciał IgG skutkuje występowaniem różnorodnych objawów klinicznych.
  • U osób z nietolerancjami IgG zależnymi obecne są najczęściej takie dolegliwości jak bóle brzucha, wzdęcia, zaparcia, mdłości, wymioty, uczucie pełności, ale również przewlekłe zmęczenie, ogólne osłabienie, czy migreny – wykonanie testu FoodProfil wskazane jest więc dla osób cierpiących z powodu takich objawów. Dolegliwości te pojawiają się zazwyczaj po co najmniej 24 godzinach od spożycia nietolerowanego pokarmu.
  • Z roku na rok liczba wykrywanych w Polsce przypadków nietolerancji IgG zależnych wzrasta. Schorzenia te mogą pojawić się w dowolnym momencie życia i są odwracalne. Nieleczone nietolerancje IgG zależne zwiększają ryzyko otyłości, cukrzycy, schorzeń wątroby czy niedokrwistości.
  • Dzięki przeprowadzeniu testu FoodProfil dowiadujemy się więc, jakie dokładnie produkty pokarmowe szkodzą naszemu organizmowi, a jakie możemy spożywać bezpiecznie. Wiedza ta ma ogromne znaczenie, ponieważ dzięki niej możemy tak zmodyfikować swój sposób odżywiania, aby doprowadzić do ustąpienia nietolerancji pokarmowej i objawów występujących w jej przebiegu. Wiąże się to ze znaczną poprawą samopoczucia i jakości życia pacjenta.

FoodProfil 268 IgG


1775.00 na stronie
Chwilowo niedostępne

Czas oczekiwania na wynik:
do 21 dni roboczych

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce