Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

Opinie klientów - Zdrowegeny.pl

Konsultacja dietetyczna z indywidualnym planem żywieniowym

Ocena użytkowników: 38 ocen
4.2

To 60-minutowa konsultacja z dietetykiem klinicznym wraz z ustaleniem indywidualnego, 7-dniowego planu żywieniowego.

Wizyta u dietetyka to pierwszy krok do bardzo ważnych zmian. Dietetyk kliniczny pomaga dobrać odpowiednią dietę oraz rozwiązywać różnego rodzaju problemy ze zdrowiem.

Usługa dietetyczna skierowana jest do osób chcących zadbać o poprawne odżywianie się, do osób z nadwagą, nietolerancjami pokarmowymi oraz osób wymagających wsparcia żywieniowego w przebiegu chorób, gdyż obecnie praktycznie każda jednostka chorobowa wymaga stosowania określonych zaleceń dietetycznych.

Dietetyk jest dostępny w poniedziałek w godz. od 8:00 do 18:00, w środę w godz. od 8:00 do 17:00 oraz w piątek w godz. od 8:00 do 18:00. Po dokonaniu zakupu wybierz dogodny termin, kalendarz jest dostępny w zakładce "Jak wykonać?", pamiętaj, by przed umówionym terminem odesłać dokumenty udostępnione do wypełnienia przez naszego dietetyka.

Uwaga! Konsultacje dokonywane przez Dietetyka mają charakter informacyjny i nie zastępują wizyty lekarskiej. Ustalaniem przebiegu leczenia, postawieniem diagnozy zajmuje się lekarz.

W ramach pakietu oferujemy:

 • 60-minutową konsultację z wykwalifikowanym dietetykiem klinicznym (konsultacja telefoniczna lub w formie wideorozmowy)
 • indywidualny 7-dniowy program żywieniowy (do stosowania przez cały miesiąc)
 • zalecenia żywieniowe (dobór suplementacji itp.)
 • Konsultacja dietetyczna z indywidualnym planem żywieniowym

  Cena online:

  400.00 

  Na czym polega konsultacja dietetyczna?

  • Konsultacja dietetyczna z ustaleniem diety zapewnia kompleksową opiekę dietetyczną i profesjonalne wsparcie żywieniowe. Pozwala przeanalizować szereg potrzeb zdrowotnych organizmu oraz ustalić indywidualny program żywieniowy względem stanu zdrowia, stylu życia i celu Pacjenta. Współpraca dietetyczna pomaga wypracować nowy sposób odżywiania.
  • W ramach usługi Pacjent otrzymuje 60-minutową konsultację dietetyczną (telefonicznie lub video), indywidualny 7-dniowy program żywieniowy (do stosowania przez cały miesiąc) oraz zalecenia żywieniowe (dobór suplementacji itp.).
  • Przed odbyciem konsultacji należy przesłać wypełnioną ankietę, dzienniczek żywieniowy i aktualne wyniki badań krwi (ankietę i dzienniczek otrzymasz mailowo po zakupie usługi).

  Konsultacja dietetyczna z indywidualnym planem żywieniowym

  Cena online:

  400.00 

  © 2024 Zdrowegeny.pl

  powered by greenlogic