22 123 95 55
PL
Znajdź badanie

ImuPro Screen+, 44 składniki pokarmowe, realizacja wysyłkowa

5.00
Ocena użytkowników: 29 ocen

Test sprawdza obecność nadwrażliwości pokarmowych IgG-zależnych. 

Jest to badanie wysyłkowe - Klient pobiera próbkę do badania samodzielnie w domu, następnie zamawia kuriera po odbiór materiału za pośrednictwem naszej strony internetowej.

W ramach badania oceniana jest ilość przeciwciał IgG specyficznych dla 44 różnych składników pokarmowych. Badanie ImuPro Screen+ przeznaczone jest w szczególności dla małych dzieci po 1. roku życia (mających już rozszerzoną dietę), dla osób stosujących mało urozmaiconą dietę oraz dla osób, które chcą sprawdzić efekty już wdrożonej diety eliminacyjno-rotacyjnej.

Materiałem do badania jest krew włośniczkowa (z palca).

Badamy obecność:

  • nadwrażliwości pokarmowych IgG-zależnych

ImuPro Screen+, czyli podstawowy test w kierunku nadwrażliwości pokarmowej IgG-zależnej

  • ImuPro Screen+ jest podstawowym badaniem pod kątem nadwrażliwości pokarmowych IgG-zależnych. W ramach testu oznaczany jest poziom przeciwciał IgG specyficznych dla 44 produktów pokarmowych - w przebiegu nadwrażliwości zależnych od IgG, przeciwciała te są nadmiernie produkowane przez nasz organizm. 
  • Niezydentyfikowana nadwrażliwość pokarmowa IgG-zależna może negatywnie wpływać na zdrowie i skutkować przelekłym stanem zapalnym, który z kolei może być jednym z czynników występowania dolegliwości żołądkowo-jelitowych, chorób zapalnych jelit, chorób autoimmunologicznych czy depresji. 
  • Wykrycie zależnej od IgG nadwrażliwości pokarmowej pozwoli na wdrożenie do codziennej diety odpowiednich zmian, tak aby doprowadzić do poprawy stanu zdrowia i samopoczucia oraz uniknąć powikłań zdrowotnych w przyszłości. 
  • W ramach oferowanego badania ImuPro Screen+ Pacjent otrzymuje ilościowy wynik badania, jego interpretację wraz z zaleceniami oraz możliwość skonsultowania wyniku ze specjalistą podczas bezpłatnych konsultacji telefonicznych. Materiałem do badania jest pobrana od Pacjenta krew włośniczkowa (z opuszki palca). 

ImuPro Screen+, 44 składniki pokarmowe, realizacja wysyłkowa


589.00 na stronie
Technologia badania:
Metoda immunoenzymatyczna (ELISA)
Czas oczekiwania na wynik:
5-15 dni roboczych od otrzymania próbki przez laboratorium

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce