Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

IMMUNOdiagDIETA 44 alergeny IgG

Ocena użytkowników: 393 ocen
4.0
Do 31.08.2024 badanie zamówisz 15 % taniej z kodem
DIETA

Badamy stężenie przeciwciał IgG swoistych dla 44 alergenów pokarmowych z takich grup jak nabiał, warzywa i owoce, mięso, owoce morza i ryby, zboża, orzechy i nasiona.

IMMUNOdiagDIETA jest badaniem umożliwiającym ustalenie tych produktów spożywczych, które nie są tolerowane przez organizm

Wynik testu stanowi podstawę do wdrożenia do diety odpowiednich zmian, dzięki którym poprawi się nasz stan zdrowia i samopoczucie. 

Testy na nietolerancje pokarmowe to Twoja droga do zdrowego organizmu - zadbaj o siebie, zadbaj o swój stan zdrowia. Sprawdź czy nietolerancja pokarmowa Cię dotyczy. 

Badamy ryzyko:

 • IgG zależnych nietolerancji pokarmowych
 • Typ badania

  Pobranie krwi w placówce
  Sprawdź listę placówek
  IMMUNOdiagDIETA 44 alergeny IgG

  Cena w placówce

  529.00 

  Cena online:

  469.00 
  Technologia badania:Test ELISA

  Czas oczekiwania na wynik:do 15 dni roboczych

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  Test na nietolerancje pokarmowe IMMUNOdiagDIETA 44 alergeny IgG

  • Istotą badania na nietolerancje pokarmowe IMMUNOdiagDIETA jest pomiar przeciwciał IgG specyficznych dla 44 alergenów pokarmowych. W przebiegu IgG zależnej nietolerancji pokarmowej produkcja tych przeciwciał przez układ immunologiczny znacznie wzrasta – jest to przyczyną występowania różnych (często nawet niezwiązanych bezpośrednio z przewodem pokarmowym) symptomów.
  • Wśród nich wymienia się wzdęcia, mdłości, biegunki, uczucie pełności, zaparcia, bóle brzucha, zwiększoną męczliwość, zmiany zachowania, zmiany na skórze czy bóle stawów i mięśni. Objawy te pojawiają się najczęściej po co najmniej 24 godzinach od spożycia danego produktu.
  • IgG zależna nietolerancja pokarmowa jest często wykrywana zarówno u małych dzieci, jak i młodzieży i osób dorosłych. Jest to schorzenie odwracalne – jego osłabienie lub całkowite cofnięcie jest możliwe po czasowym wyeliminowaniu lub ograniczeniu spożycia nietolerowanego produktu.
  • Badania na nietolerancje pokarmowe IMMUNOdiagDIETA pozwalają na uzyskanie informacji o pokarmach przez nas nietolerowanych, dzięki czemu możemy wprowadzić do naszej diety odpowiednie zmiany – tak, aby poprawić własne samopoczucie i stan zdrowia, a także uniknąć poważnych konsekwencji w przyszłości.
  IMMUNOdiagDIETA 44 alergeny IgG

  Cena w placówce

  529.00 

  Cena online:

  469.00 
  Technologia badania:Test ELISA

  Czas oczekiwania na wynik:do 15 dni roboczych

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  Gdzie zrobić badanie IMMUNOdiagDIETA?

  Krew do badania IMMUNOdiagDIETA 44 alergeny IgG pobierana jest w około 800 placówkach DIAGNOSTYKI na terenie całego kraju.

  © 2024 Zdrowegeny.pl

  powered by greenlogic