22 123 95 55
PL
Znajdź badanie

IMMUNOdiagDIETA 44 alergeny IgG

4.00
Ocena użytkowników: 367 ocen

Badamy stężenie przeciwciał IgG swoistych dla 44 alergenów pokarmowych z takich grup jak nabiał, warzywa i owoce, mięso, owoce morza i ryby, zboża, orzechy i nasiona.

IMMUNOdiagDIETA jest badaniem umożliwiającym ustalenie tych produktów spożywczych, które nie są tolerowane przez organizm

Wynik testu stanowi podstawę do wdrożenia do diety odpowiednich zmian, dzięki którym poprawi się nasz stan zdrowia i samopoczucie. 

Testy na nietolerancje pokarmowe to Twoja droga do zdrowego organizmu - zadbaj o siebie, zadbaj o swój stan zdrowia. Sprawdź czy nietolerancja pokarmowa Cię dotyczy. 

DO 31.03.2024 KUPISZ TO BADANIE 15% TANIEJ Z KODEM ZIMA

Badamy ryzyko:

  • IgG zależnych nietolerancji pokarmowych

Test na nietolerancje pokarmowe IMMUNOdiagDIETA 44 alergeny IgG

  • Istotą badania na nietolerancje pokarmowe IMMUNOdiagDIETA jest pomiar przeciwciał IgG specyficznych dla 44 alergenów pokarmowych. W przebiegu IgG zależnej nietolerancji pokarmowej produkcja tych przeciwciał przez układ immunologiczny znacznie wzrasta – jest to przyczyną występowania różnych (często nawet niezwiązanych bezpośrednio z przewodem pokarmowym) symptomów.
  • Wśród nich wymienia się wzdęcia, mdłości, biegunki, uczucie pełności, zaparcia, bóle brzucha, zwiększoną męczliwość, zmiany zachowania, zmiany na skórze czy bóle stawów i mięśni. Objawy te pojawiają się najczęściej po co najmniej 24 godzinach od spożycia danego produktu.
  • IgG zależna nietolerancja pokarmowa jest często wykrywana zarówno u małych dzieci, jak i młodzieży i osób dorosłych. Jest to schorzenie odwracalne – jego osłabienie lub całkowite cofnięcie jest możliwe po czasowym wyeliminowaniu lub ograniczeniu spożycia nietolerowanego produktu.
  • Badania na nietolerancje pokarmowe IMMUNOdiagDIETA pozwalają na uzyskanie informacji o pokarmach przez nas nietolerowanych, dzięki czemu możemy wprowadzić do naszej diety odpowiednie zmiany – tak, aby poprawić własne samopoczucie i stan zdrowia, a także uniknąć poważnych konsekwencji w przyszłości.

IMMUNOdiagDIETA 44 alergeny IgG


469.00 na stronie
529.00 w placówce
Technologia badania:
Test ELISA
Czas oczekiwania na wynik:
do 15 dni roboczych

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce