22 123 95 55
PL
Znajdź badanie

IMMUNOdiagDIETA 88 alergenów IgG

4.00
Ocena użytkowników: 221 ocen

IMMUNOdiagDIETA 88 IgG to badanie krwi pozwalające na określenie produktów pokarmowych nietolerowanych i tolerowanych przez organizm.

Dzięki wykonaniu badania na nietolerancje pokarmowe IMMUNOdiagDIETA dowiesz się o produktach bezpiecznych dla Twojego organizmu oraz o tych, które wywierają na niego negatywny wpływ.

Dzięki temu spersonalizujesz swój sposób odżywiania w odpowiedni sposób - a to przyczyni się do poprawi samopoczucia, ogólnego stanu zdrowia i jakości życia.

Wykonaj badanie i sprawdź czy nietolerancja pokarmowa Cię dotyczy - zadbaj o siebie, zadbaj o swój organizm. 

Badamy ryzyko:

  • nietolerancji pokarmowych zależnych od przeciwciał IgG

Test nietolerancji pokarmowej IMMUNOdiagDIETA 88 IgG

  • IMMUNOdiagDIETA 88 IgG to test polegający na oznaczeniu w pobranej od pacjenta krwi stężenia przeciwciał klasy IgG swoistych dla 88 produktów spożywczych. Badamy stężenie we krwi przeciwciał specyficznych dla 88 produktów z takich grup jak : nabiał, warzywa i owoce, zboża bezglutenowe, zboża glutenowe, mięso, owoce morza, ryby, nasiona, orzechy, herbaty i kawy.
  • Dzięki przeprowadzeniu tego badania uzyskamy dokładne informacje o pokarmach tolerowanych i nietolerowanych przez nasz organizm. Wynik testu IMMUNOdiagDIETA to podstawa do podjęcia diety eliminacyjnej lub rotacyjnej, co doprowadzi do osłabienia lub cofnięcia się występującej nietolerancji (są to bowiem schorzenia odwracalne).
  • IgG zależne nietolerancje pokarmowe występują powszechnie wśród Polaków – wykrywa się je często zarówno u małych dzieci, jak i u dorosłych. W przebiegu tej choroby dochodzi do nadprodukcji przeciwciał IgG przez układ odpornościowy, co jest przyczyną występowania różnych dolegliwości. Zalicza się do nich między innymi biegunki, zaparcia, mdłości czy wzdęcia, ale również takie symptomy jak przewlekłe zmęczenie, bóle mięśni i stawów, migreny, trądzik, zaburzenia wzroku i zmiany zachowania.
  • Cena badania obejmuje konsultację wyniku ze specjalistą online.

IMMUNOdiagDIETA 88 alergenów IgG


835.00 na stronie
900.00 w placówce
Technologia badania:
Test ELISA
Czas oczekiwania na wynik:
do 15 dni roboczych

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce