Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

IMMUNOdiagDIETA 280 alergenów IgG

Ocena użytkowników: 615 ocen
4.0

IMMUNOdiagDIETA 280 IgG jest sposobem na określenie pokarmów wywierających na nasz organizm negatywny wpływ

Nietolerancje pokarmowe IgG zależne mogą rozwinąć się w każdym wieku – są powszechne zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Dotyczą one wielu różnych produktów pokarmowych

Największe znaczenie w rozwoju tej grupy schorzeń ma uszkodzenie mechanizmów wchłaniania jelitowego

Brak wykrycia i leczenia nietolerancji IgG zależnych może doprowadzić do takich powikłań jak nadmierna masa ciała, cukrzyca czy przewlekłe niedożywienie

Wynik testu jest podstawą do wdrożenia diety eliminacyjnej lub rotacyjnej, dzięki którym występujące objawy nietolerancji ustąpią, poprawi się nasz stan zdrowia i jakość życia

Badamy stężenie we krwi przeciwciał IgG specyficznych dla 280 produktów pokarmowych z takich grup jak mięso, nabiał, ryby, owoce morza, orzechy, nasiona, owoce, warzywa zboża bezglutenowe i glutenowe, herbaty czy kawy.

DO 31.05.2024 KUPISZ TO BADANIE 15% TANIEJ Z KODEM WIOSNA 

Badamy obecność:

 • nietolerancji pokarmowych zależnych od IgG
 • Typ badania

  Pobranie krwi w placówce
  Sprawdź listę placówek
  IMMUNOdiagDIETA 280 alergenów IgG

  Cena w placówce

  1650.00 

  Cena online:

  1461.00 
  Technologia badania:test ELISA

  Czas oczekiwania na wynik:do 15 dni roboczych

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  IgG zależne nietolerancje pokarmowe to schorzenia bardzo powszechnie występujące w Polsce

  • W przebiegu IgG zależnej nietolerancji pokarmowej dochodzi do nadmiernej produkcji przez układ immunologiczny przeciwciał IgG specyficznych dla nietolerowanego produktu pokarmowego. Z roku na rok wykrywa się coraz więcej przypadków nietolerancji tego typu, co wynika przede wszystkim z większej dostępności do badań diagnostycznych.
  • Wśród przyczyn rozwoju IgG zależnych nietolerancji pokarmowych wymienia się długotrwałą antybiotykoterapię, przewlekły stres, infekcje wirusowe i bakteryjne, choroby autoimmunologiczne czy choroby nowotworowe. W przebiegu tych schorzeń występują takie dolegliwości jak biegunki, mdłości, bóle brzucha, wzdęcia, zwiększona męczliwość, trądzik i inne zmiany skórne, bóle głowy, stawów i mięśni, pogorszenie widzenia, zmiany zachowania czy problemy ze snem. Objawy te pojawiają się od 24 do 96 godzin od spożycia szkodzącego produktu.
  • Badanie IMMUNOdiagDIETA 280 IgG to bezpieczne badanie, które pozwala na sprawdzenie poziomu przeciwciał specyficznych aż dla 280 alergenów pokarmowych - podwyższony poziom oznacza występowanie nietolerancji pokarmowej. Wynik badania stanowi podstawę do wdrożenia diety rotacyjnej lub eliminacyjnej, co doprowadzi do cofnięcia lub osłabienia choroby (nietolerancje IgG zależne to schorzenia odwracalne). To z kolei oznacza ustąpienie dokuczliwych objawów, a tym samym poprawę samopoczucia i komfortu życia.
  IMMUNOdiagDIETA 280 alergenów IgG

  Cena w placówce

  1650.00 

  Cena online:

  1461.00 
  Technologia badania:test ELISA

  Czas oczekiwania na wynik:do 15 dni roboczych

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  Gdzie wykonać badanie IMMUNOdiagDIETA?

  Badanie IMMUNOdiagDIETA 280 IgG dostępne jest w około 800 placówkach w Polsce po uprzednim zakupieniu na Zdrowegeny.pl. Nasze punkty znajdziesz pod szyldem DIAGNOSTYKA.


  © 2024 Zdrowegeny.pl

  powered by greenlogic