Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

Food Print 120+

Ocena użytkowników: 36 ocen
4.2

W ramach tego pakietu badamy stężenie przeciwciał IgG(1-4) swoistych dla ponad 120 alergenów pokarmowych we krwi

Jest to badanie wysyłkowe - Klient pobiera próbkę do badania samodzielnie w domu, a następnie za pośrednictwem naszej strony zamawia kuriera zwrotnego. 

Nietolerancja zależna od IgG polega na nadmiernej produkcji tych przeciwciał, specyficznych dla nietolerowanych produktów pokarmowych - schorzenie to można wykryć wykonując proste badanie krwi.

Food Print 120+ jest testem ilościowym. 

Pobraną próbkę krwi należy odesłać do laboratorium OD PONIEDZIAŁKU DO ŚRODY.

Badamy ryzyko:

 • nietolerancji pokarmowych
 • Typ badania

  Badanie wysyłkowe
  Food Print 120+

  Cena online:

  1399.00 
  Technologia badania:Test ELISA

  Czas oczekiwania na wynik:do 14 dni roboczych

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  Food Print 120+ - prosty i wygodny sposób na wykrycie nietolerancji pokarmowej

  • Food Print 120+ jest laboratoryjnym testem na nietolerancje pokarmowe, polegającym na określeniu stężenia we krwi (włośniczkowej) przeciwciał IgG specyficznych dla ok. 125 produktów spożywczych. W przebiegu IgG zależnej nietolerancji pokarmowej, stężenie tych przeciwciał wzrasta.
  • Nietolerancje tego typu mogą pojawić się z różnych przyczyn (np. przewlekłe stosowanie antybiotyków, przewlekły stres, choroby autoimmunologiczne, wirusowe i bakteryjne zakażenia) w dowolnym wieku. W ich przebiegu mogą występować bardzo różne objawy, takie jak bóle brzucha, zaparcia, wzdęcia, zmiany skórne, bóle głowy, bezsenność, nagłe zmiany nastroju, przewlekłe zmęczenie.
  • Z wyniku badania Food Print 120+ pacjent dowiaduje się, jakie nietolerancje pokarmowe są u niego obecne i jaka jest ich siła (wynik ilościowy testu dla każdego alergenu przypisywany jest do 3-stopniowej skali). Wynik jest podstawą do zmodyfikowania przez pacjenta swojej diety w odpowiedni sposób, tak aby doprowadzić do eliminacji nietolerancji pokarmowej, a tym samym ustąpienia jej objawów.
  Food Print 120+

  Cena online:

  1399.00 
  Technologia badania:Test ELISA

  Czas oczekiwania na wynik:do 14 dni roboczych

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  © 2024 Zdrowegeny.pl

  powered by greenlogic