Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

Opinie klientów - Zdrowegeny.pl

AthletiSIGN - badanie genetyczne dla sportowców

Ocena użytkowników: 32 ocen
4.3

To zaawansowany test genetyczny przeznaczony dla sportowców lub osób, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę ze sportem. 

Badanie AthletiSIGN wykorzystuje unikalny w skali globalnej algorytm sztucznej inteligencji do analizy wzajemnych oddziaływań pomiędzy poszczególnymi genami.

Raport z badania złożony jest z dwóch części: wyniku analizy genetycznej w obrębie 10 genów oraz szczegółowego raportu opisowego, który zawiera infomacje o zalecanych dyscyplinach sportowych, motoryce treningu, rekomendowanych suplementach diety oraz środkach treningowych, a także o ryzyku bezkontaktowych urazów tkanek miękkich.

Badanie wykonywane jest z pobranej od Pacjenta próbki krwi żylnej. Test wystarczy wykonać tylko raz w ciągu całego życia.

Cena pakietu AthletiSIGN uwzględnia:

 • analizę genetyczną 10 genów
 • szczegółowy raport opisowy
 • Typ badania

  Pobranie krwi w placówce
  Sprawdź listę placówek
  AthletiSIGN - badanie genetyczne dla sportowców

  Cena online:

  1990.00 
  Technologia badania:Real–Time PCR

  Czas oczekiwania na wynik:do 18 dni roboczych

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  Na czym polega badanie genetyczne AthletiSIGN?

  • AthletiSIGN to zaawansowane badanie genetyczne, przeznaczone dla sportowców lub tych osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. Złożone jest z dwóch części: analizy genetycznej w obrębie 10 genów oraz szczegółowego raportu opisowego, który do interpretacji wyników profilowania genetycznego wykorzystuje algorytm sztucznej inteligencji.
  • Badane w ramach testu AthletiSIGN markery genetyczne determinują takie cechy jak posiadanie mniejszej / większej liczby włóknien szybko kurczących się mięśni poprzecznie prążkowanych, co decyduje o szybkości motorycznej sportowca; predyspozycje do krótkotrwałej lub długotrwałej aktywności fizycznej; odporność mięśni poprzecznie prążkowanych na mikrouszkodzenia; skłonność do bezkontaktowych kontuzji tkanek miękkich; zaopatrzenie mięśni w tlen w warunkach jego niedoboru; skuteczność wytwarzania energii w mięśniach w trakcie wysiłku fizycznego; eliminacja kwasu mlekowego z krwi po wysiłku beztlenowym; wytwarzanie erytrocytów i unaczynienie mięśni; poziom dopaminy.
  • Wiedza o własnych predyspozycjach genetycznych jest pomocna w wyborze dyscypliny sportowej dającej największą szansę na sukces - szczegółowy raport opisowy z badania zawiera informacje o zalecanych dyscyplinach sportowych, motoryce treningu, rekomendowanych suplementach diety oraz środkach treningowych, a także o ryzyku bezkontaktowych urazów tkanek miękkich. Badanie AthletiSIGN może zapobiec stosowaniu nieskutecznego programu treningowego oraz zminimalizować ryzyko kontuzji.
  • Test AthletiSIGN wykonywany jest z pobranej od Pacjenta próbki krwi. Wystarczy go wykonać tylko raz w ciągu całego życia.
  AthletiSIGN - badanie genetyczne dla sportowców

  Cena online:

  1990.00 
  Technologia badania:Real–Time PCR

  Czas oczekiwania na wynik:do 18 dni roboczych

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  Gdzie wykonać badanie genetyczne AthletiSIGN?

  Test AthletiSIGN można wykonać w ponad 800 punktach pobrań DIAGNOSTYKA na terenie całej Polski.  © 2024 Zdrowegeny.pl

  powered by greenlogic