Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

Konsultacja dietetyczna

Ocena użytkowników: 35 ocen
4.4

To 60-minutowa konsultacja z dietetykiem klinicznym Marceliną Paszkowską. 

Wizyta u dietetyka to pierwszy krok do bardzo ważnych zmian. Dietetyk kliniczny pomaga dobrać odpowiednią dietę oraz rozwiązywać różnego rodzaju problemy ze zdrowiem.

Usługa dietetyczna skierowana jest do osób chcących zadbać o poprawne odżywianie się, do osób z nadwagą, nietolerancjami pokarmowymi oraz osób wymagających wsparcia żywieniowego w przebiegu chorób, gdyż obecnie praktycznie każda jednostka chorobowa wymaga stosowania określonych zaleceń dietetycznych.

Dietetyk jest dostępny w poniedziałek w godz. od 8:00 do 18:00, w środę w godz. od 8:00 do 17:00 oraz w piątek w godz. od 8:00 do 18:00. Po dokonaniu zakupu wybierz dogodny termin, kalendarz jest dostępny w zakładce "Jak wykonać?", pamiętaj, by przed umówionym terminem odesłać dokumenty udostępnione do wypełnienia przez naszego dietetyka. 

Uwaga! Konsultacje dokonywane przez Dietetyka mają charakter informacyjny i nie zastępują wizyty lekarskiej. Ustalaniem przebiegu leczenia, postawieniem diagnozy zajmuje się lekarz.

W ramach pakietu oferujemy:

 • 60-minutową konsultację z wykwalifikowanym dietetykiem klinicznym (konsultacja telefoniczna lub w formie wideorozmowy)
 • Konsultacja dietetyczna

  Cena online:

  150.00 

  Na czym polega konsultacja dietetyczna?

  • Konsultacja dietetyczna to rodzaj doradztwa żywieniowego, które pozwala przeanalizować szereg potrzeb zdrowotnych względem stanu zdrowia i stylu życia.
  • Konsultacja dietetyczna pozwala na przekazanie Pacjentowi profesjonalnej wiedzy, dotyczącej prawidłowego odżywiania.
  • Odbywa się ona w formie online: telefonicznie lub przez wideorozmowę (do wyboru). Czas trwania konsultacji to 60 minut.
  • Przed odbyciem konsultacji należy wypełnić ankietę, dzienniczek żywieniowy i przesłać aktualne wyniki badań krwi (ankietę i dzienniczek Pacjent otrzymuje mailowo po zakupie usługi).
  Konsultacja dietetyczna

  Cena online:

  150.00 

  © 2024 Zdrowegeny.pl

  powered by greenlogic