Testy na nietolerancje pokarmowe Kielce - gdzie wykonać badanie w Kielcach?

poniedziałek 03:03 - 06.02.2017
Ocena Zdrowegeny.pl (2 Ocen)
5.00
Testy na nietolerancje pokarmowe Kielce - gdzie wykonać badanie w Kielcach?

Na tej stronie dowiesz się:

 • jak zarezerwować termin badania w Kielcach
 • co zyskasz dzięki opłaceniu badania przez internet
 • które badania wykonasz w Kielcach
 • jak skontaktować się z nami
 • co zyskasz wykonując test pod kątem nietolerancji pokarmowej

Zarezerwuj termin badania. Zadzwoń do nas i zarezerwuj termin badania - co zyskujesz?

 • konsultacja wyników w cenie badania (dostępne tylko przy płatności online)
 • dostęp do akcji tematycznych i rabatowych zdrowegeny.pl
 • dostęp do porad specjalisty pod numerem infolinii +48 41 230 78 60
 • bezkolejkowe pobranie materiału do badania w Twoim mieście
 • Twój wynik dostępny online

Gdzie w Kielcach przeprowadzisz test na nietolerancje pokarmowe?

Badania na nietolerancje pokarmowe wykonywane są w Kielcach w poniższych punktach:

ul. Jagiellońska 74, Kielce

numer tel. lokalny: +48 41 230 78 60

godziny otwarcia:

pn. - pt.: 7:00 - 12:00

ul. Paderewskiego 4c, Kielce

numer tel. lokalny: +48 41 230 78 60

godziny otwarcia:

pn. - pt.: 7:00 - 12:00

sb.: 8:00 - 12:00

ul. Pocieszka 11, Kielce

numer tel. lokalny: +48 41 230 78 60

godziny otwarcia:

pn. - pt.: 7:00 - 10:00

ul. Starodomaszowska 17, Kielce

numer tel. lokalny: +48 41 230 78 60

godziny otwarcia:

pn. - pt.: 7:00 - 12:00

Które badania wykonasz w Kielcach?

W kieleckich punktach pobrań przeprowadzisz następujące testy na nietolerancję pokarmową:

Jak przebiegają testy na nietolerancje pokarmowe?

 • Aby wykryć nietolerancje pokarmowe, należy wybrać i opłacić badanie poprzez stronę internetową. Po dokonaniu transakcji osoba zamawiająca otrzymuje poprzez wiadomości e-mail i SMS kod badania złożony z sześciu znaków - kod ten uprawnia do wykonania testu na nietolerancje w punkcie pobrań w dowolnej lokalizacji.
 • Do wybranego punktu pobrań należy zgłosić się z kodem badania i tam go okazać - następnie od pacjenta pobrana zostanie krew niezbędna do przeprowadzenia testu. Kolejnym krokiem jest analiza próbki krwi w laboratorium i przekazanie pacjentowi wyniku.
 • Wynik testu jest gotowy w ciągu piętnastu dni roboczych, można odebrać go w punkcie pobrań lub drogą internetową. Wynik zawiera również zalecenia żywieniowe dla pacjenta i komentarz specjalisty. Ponadto, cena testu opłaconego online obejmuje również poradę dietetyka odnośnie wyniku.

Co zyskasz wykonując test pod kątem nietolerancji pokarmowej?

 • Testy w kierunku nietolerancji pokarmowej (zależnej od przeciwciał klasy IgG) pozwalają na zdiagnozowanie tego schorzenia, jeżeli u nas ono występuje. Dzięki takiemu badaniu uzyskamy dokładne informacje, które produkty szkodzą naszemu organizmowi, a które są dla niego zupełnie bezpieczne.
 • Te informacje stanowią podstawę do podjęcia takich działań jak dieta eliminacyjna czy dieta rotacyjna, co doprowadzi do wycofania się nietolerancji lub jej znacznego osłabienia. Tym samym dokuczliwe objawy nietolerancji zostaną wyeliminowane i poprawi się nasze samopoczucie, stan zdrowia i jakość życia.
 • Niewykryte i nieleczone nietolerancje pokarmowe mogą skutkować takimi komplikacjami jak przewlekłe niedożywienie, otyłość czy cukrzyca typu II - dzięki wykonaniu badania na nietolerancje i zastosowaniu odpowiednich kroków na podstawie wyniku możliwe będzie uniknięcie takich powikłań.

IMMUNOdiagDIETA a Food Detective - porównanie tych badań na nietolerancje pokarmowe

 • IMMUNOdiagDIETA, podobnie jak Food Detective, to testy przeprowadzane w celu wykrycia występujących IgG zależnych nietolerancji pokarmowych. W ramach testu IMMUNOdiagDIETA badane jest dokładne stężenie przeciwciał IgG w żylnej krwi pacjenta, Food Detective pozwala natomiast na uzyskanie informacji o obecności we krwi włośniczkowej przeciwciał IgG - wynik tego badania jest jednak tylko jakościowy.
 • Do przeprowadzenia testu IMMUNOdiagDIETA niezbędna jest analiza pobranej krwi w wyspecjalizowanym laboratorium. Test Food Detective tego nie wymaga - pacjent wykonuje go samodzielnie lub korzysta z pomocy specjalisty w przeznaczonym do tego punkcie.
 • W ramach badania IMMUNOdiagDIETA pacjent może sprawdzić, czy występuje u niego nietolerancja 44, 88 albo 280 produktów spożywczych. W ramach testu Food Detective sprawdzana jest natomiast nietolerancja 59 produktów pokarmowych.
 • Na wynik badania Food Detective pacjent oczekuje ok. 40 minut - prawidłowość tego rezultatu jest zależna od staranności wykonania testu. Wynik badania IMMUNOdiagDIETA oraz zalecenia żywieniowe przygotowane na jego podstawie przekazywane są pacjentowi w ciągu 15 dni roboczych. Cena tego badania zawiera także poradę specjalisty.
W województwie świętokrzyskim testy na nietolerancje pokarmowe są wykonywane również w punktach w Jędrzejowie, Końskich, Ostrowcu Świętokrzyskim, Pińczowie, Sędziszowie, Skarżysku Kamiennej, Starachowicach, Stąporkowie i we Włoszczowej. Na temat pobrań w tych punktach dowiedz się pod numerem +48 41 230 78 60
Statystyki:
0 komentarzy
3186 wyświetleń

Najnowsze komentarze

Brak komentarzy - skomentuj pierwszy!

IMMUNOdiagDIETA 44 alergeny IgG

 • IMMUNOdiagDIETA jest badaniem umożliwiającym ustalenie tych produktów spożywczych, które nie są tolerowane przez organizm
 • Wynik testu stanowi podstawę do wdrożenia do diety odpowiednich zmian, dzięki którym poprawi się nasz stan zdrowia i samopoczucie

Test wskaże poziom ryzyka związanego z zachorowaniem na:

IgG zależnych nietolerancji pokarmowych

Cena badania:

419 zł