22 123 95 55
PL
Znajdź badanie

ImuPro Basic - 90 składników pokarmowych, realizacja wysyłkowa

5.00
Ocena użytkowników: 20 ocen

Test weryfikuje obecność 90 IgG-zależnych nadwrażliwości pokarmowych. 

Jest to badanie wysyłkowe - Klient pobiera próbkę do badania samodzielnie w domu, następnie zamawia kuriera po odbiór materiału za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Badanie ImuPro Basic polega na oznaczeniu ilości przeciwciał IgG swoistych dla 90 składników pokarmowych. Na podstawie uzyskanego wyniku możliwe jest opracowanie indywidualnej diety eliminacyjno-rotacyjnej w celu poprawy stanu zdrowia Pacjenta.

Materiał do badania stanowi pobrana od Pacjenta próbka krwi włośniczkowej (z palca).

Badamy obecność:

  • nadwrażliwości pokarmowych IgG-zależnych

ImuPro Basic - test sprawdzający obecność nadwrażliwości pokarmowej IgG-zależnej 

  • ImuPro Brasic jest prostym badaniem krwi, wykrywającym obecność IgG-zależnych nadwrażliwości pokarmowych. W ramach badania oznaczana jest ilość przeciwciał IgG specyficznych dla 90 różnych pokarmów - w przebiegu IgG-zależnych nadwrażliwości, przeciwciała te wytwarzane są nadmiernie przez nasz organizm.
  • Nadwrażliwość pokarmowa IgG-zależna może mieć negatywny wpływ na zdrowie i doprowadzić do powstania przewlekłego stanu zapalnego, który może być jednym z czynników rozwoju objawów żołądkowo-jelitowych czy takich schorzeń jak choroby autoimmunologiczne, choroby zapalne jelit czy depresja.
  • Jeśli obecność nadwrażliwości IgG-zależnej zostanie potwierdzona, możliwe będzie wdrożenie odpowiedniej diety eliminacyjno-rotacyjnej, tak aby doprowadzić do poprawy samopoczucia i stanu zdrowia Pacjenta i zapobiec ewentualnym powikłaniom w przyszłości.
  • W ramach testu ImuPro Basic Pacjent otrzymuje ilościowy wynik badania, interpretację wyniku wraz z zaleceniami oraz możliwość skonsultowania wyniku ze specjalistą podczas bezpłatnych konsultacji telefonicznych.

ImuPro Basic - 90 składników pokarmowych, realizacja wysyłkowa


1149.00 na stronie
Technologia badania:
Metoda immunoenzymatyczna (ELISA)
Czas oczekiwania na wynik:
5-15 dni roboczych od otrzymania próbki przez laboratorium

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce