Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

Gdzie wykonać testy na nietolerancje pokarmowe w Radomiu?

Gdzie wykonać testy na nietolerancje pokarmowe w Radomiu?

4.6
Ocena użytkowników: 10 ocen

Data publikacji: 2017-02-21

Data aktualizacji: 2017-02-21

Zarezerwuj termin badania. Zadzwoń do nas i zarezerwuj termin badania - co zyskujesz?

 • konsultacja wyników w cenie badania (dostępne tylko przy płatności online)
 • dostęp do akcji tematycznych i rabatowych zdrowegeny.pl
 • dostęp do porad specjalisty pod numerem infolinii +48 48 677 80 10
 • bezkolejkowe pobranie materiału do badania w Twoim mieście
 • Twój wynik dostępny online

Gdzie w Radomiu wykonasz badanie na nietolerancję pokarmową?

Badania umożliwiające wykrycie nietolerancji pokarmowej wykonasz w Radomiu tuta

ul. Batorego 24

numer tel. lokalny: +48 48 677 80 10

godziny otwarcia:

pn. - pt.: 7:00 - 11:00

sb.: 8:00 - 10:00

ul. Mickiewicza 6, Radom

numer tel. lokalny: +48 48 677 80 10

godziny otwarcia:

pn. - pt.: 7:00 - 13:30

ul. Chrobrego 30C, Radom

numer tel. lokalny: +48 48 677 80 10

godziny otwarcia:

pn. - pt.: 7:00 - 13:30

ul. Główna 11, Radom

numer tel. lokalny: +48 48 677 80 10

godziny otwarcia:

pn. - pt.: 7:00 - 13:30


Jakie badania zrobisz w punktach w Radomiu?

W radomskich punktach pobrań przeprowadzisz następujące badania na nietolerancje pokarmowe:

Jakie testy zrealizujesz wysyłkowo na terenie Radomia?

Etapy wykonania badania na nietolerancje pokarmowe IgG zależne

 • Aby wykryć nietolerancje pokarmowe zależne od przeciwciał IgG, należy wykonać testy z krwi. W tym celu, należy zamówić i opłacić wybrane badanie przez internet - po zapłaceniu za test online, do osoby zamawiającej zostanie dostarczony kod badania złożony z 6 znaków.
 • Kod ten uprawnia do przeprowadzenia testu w jednym z punktów pobrań (w dowolnej lokalizacji) i zostaje on wysłany do pacjenta w wiadomości SMS i wiadomości e-mail. Po okazaniu kodu w punkcie, od pacjenta pobierana jest niewielka ilość krwi. Jest ona następnie badana w laboratorium analityki medycznej przez wykwalifikowanych diagnostów.
 • Wyniki testu na nietolerancje oraz odpowiednie żywieniowe wytyczne są udostępniane pacjentowi w ciągu piętnastu dni roboczych (wynik można odebrać w punkcie pobrań lub online). Cena badania obejmuje również konsultację wyniku ze specjalistą.
Co zyskasz poprzez wykonanie testu na nietolerancję pokarmową IgG zależną?

 • Celem testów na nietolerancje pokarmowe IgG zależne jest zdiagnozowanie danej, występującej u nas nietolerancji. Odpowiednia diagnoza jest podstawą do wdrożenia takich działań jak dieta eliminacyjna lub dieta rotacyjna - spowoduje to znaczące osłabienie się nietolerancji lub jej cofnięcie, a tym samym wyeliminuje dokuczliwe objawy, poprawi nasz stan zdrowia, samopoczucie, a także komfort życia.
 • Dzięki testom na nietolerancje i działaniom wdrożonym na podstawie ich wyniku unikniemy również w przyszłości groźnych powikłań wiązanych z nietolerancjami IgG zależnymi, takich jak cukrzyca typu 2, otyłość, niedokrwistość czy uszkodzenie wątroby.
 • Testy na nietolerancje to także sposób na monitorowanie efektów działań podjętych po wykryciu nietolerancji - ponowne wykonanie badania pozwoli na ocenę ich skuteczności.

Czy test IMMUNOdiagDIETA jest tym samym co badanie Food Detective?

 • IMMUNOdiagDIETA i Food Detective są zupełnie różnymi badaniami, których celem jest zdiagnozowanie nietolerancji pokarmowych IgG zależnych. IMMUNOdiagDIETA opiera się na pomiarze ilościowym przeciwciał IgG we krwi żylnej, Food Detective natomiast jest testem jakościowym - pozwala na ocenę, czy we krwi włośniczkowej znajdują się przeciwciała IgG.
 • IMMUNOdiagDIETA jest badaniem analizowanym laboratoryjnie, w ramach testu Food Detective taka analiza nie jest natomiast przeprowadzana (test ten przeznaczony jest do wykonania samodzielnego lub z pomocą specjalisty w odpowiednim punkcie).
 • IMMUNOdiagDIETA występuje w 3 wariantach - możliwe jest wykrycie nietolerancji pokarmowej dla 44, 88 i 280 alergenów. Food Detective identyfikuje zaś nietolerancję 59 produktów pokarmowych.
 • Wynik testu IMMUNOdiagDIETA i zalecenia żywieniowe są gotowe do odbioru do 15 dni roboczych, uzyskany rezultat można też skonsultować ze specjalistą (w cenie badania). Wynik testu Food Detective można odczytać po 40 minutach, ale jego prawidłowość zależy od odpowiedniego przeprowadzenia procedury testu.

W województwie mazowieckim testy na nietolerancje pokarmowe wykonasz również w Bielawie, Grójcu, Konstancin-Jeziornej, Mińsku Mazowieckim, Nowym Dworze Mazowieckim, Ostrołęce, Piasecznie, Pruszkowie, Wołominie, Wyszkowie i Żyrardowie - o punktach pobrań w tych miastach dowiedz się pod numerem +48 22 123 95 55.

To badanie będzie pomocne:

IMMUNOdiagDIETA 44 alergeny IgG

Cena w placówce

529.00 

Cena online:

469.00 
Technologia badania:Test ELISA

Czas oczekiwania na wynik:do 15 dni roboczych

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

© 2024 Zdrowegeny.pl

powered by greenlogic