Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

Test DNA Tychy - gdzie wykonać badania w Tychach?

Test DNA Tychy - gdzie wykonać badania w Tychach?

5.0
Ocena użytkowników: 1 ocen

Data publikacji: 2018-06-20

Data aktualizacji: 2018-06-20

W Tychach testy DNA są robione w punktach w tych lokalizacjach:

Korzyści odnoszone z testów DNA na Zdrowegeny.pl:


W jakich lokalizacja punktów w Tychach robione są testy DNA?

al. Niepodległości 98, Tychy

numer tel. lokalny: +48 32 343 49 06

godziny otwarcia:

pn. - pt.: 7:30 - 12:00

al. Bielska 130, Tychy

numer tel. lokalny: +48 32 343 49 06

godziny otwarcia:

pn. - pt.: 7:15 - 13:30

ul. Sikorskiego 101, Tychy

numer tel. lokalny: +48 32 343 49 06

godziny otwarcia:

pn. - pt.: 7:30 - 11:00

ul. Wyszyńskiego 3, Tychy

numer tel. lokalny: +48 32 343 49 06

godziny otwarcia:

pn. - śr.: 7:00 - 10:30

Jakie testy DNA są robione w Tychach?

Jak zrobić test DNA w Tychach?

 • Rezerwacja testu DNA wykonywana jest poprzez portal Zdrowegeny.pl. Po wykonaniu płatności dostaje się wiadomość z kodem, dzięki któremu można zrobić test DNA w punkcie pobrań w Tychach.
 • Kod pokazuje się personelowi, który następnie dokona pobrania krwi, która zostanie wykorzystana później w analizie laboratoryjnej.
 • Wynik w maksymalnie 3 tygodnie zostanie opublikowany do ściągnięcia na specjalnym serwisie internetowym lub można po niego pójść do punktu pobrań w Tychach.

Jak zrobić test DNA na ojcostwo w Tychach?

 • Rezerwacja testu DNA na ojcostwo wykonywana jest poprzez portal Zdrowegeny.pl. Po wykonaniu płatności dostaje się wiadomość z kodem, dzięki któremu można zrobić test DNA w punkcie pobrań w Tychach, lub dostarczana jest pod wskazany adres paczka, dzięki której można wykonać pobranie materiału do badania.
 • Kod pokazuje się personelowi, który następnie dokona pobrania wymazów, które zostaną wykorzystane później w analizie laboratoryjnej. Aby możliwe było zrobienie wymazu u dziecka, matka musi wyrazić na to zgodę.
 • Paczka zawiera zestaw do samodzielnego pobrania wraz z instrukcją, z którą należy dokładnie się zapoznać, aby wynik testu DNA był rzetelny. Przygotowane próbki oddaje się kurierowi, który przekazuje je do laboratorium.
 • Wynik w 5-7 dni zostanie opublikowany do ściągnięcia na specjalnym serwisie internetowym.

Badania DNA - po co je robić?

 • Badania DNA dają szereg różnorodnych informacji na temat stanu zdrowia. W niektórych przypadkach odnoszą się te dane do aktualnego stanu, zaś w innych do podwyższonego ryzyka, że zdrowie ulegnie pogorszeniu.
 • Badania DNA często wykonuje się, aby stwierdzić, czy ma się ryzyko zachorowania np. na choroby nowotworowe, co istotne w sytuacji, gdy bliski członek rodziny cierpiał na nowotwór. Wówczas stwierdzenie takiego ryzyka pozwoli na profilaktykę, dokładniejszą obserwację ewentualnych zaburzeń w stanie zdrowia i wczesne zareagowanie.
 • Przed ciążą i w jej czasie badania DNA są pomocne, aby przygotować się do rodzicielstwa. Zrobienie testu DNA może wspomóc działania poprawiające płodność w przypadku pewnych problemów oraz wczesne wykrycie możliwości narodzenia dziecka z wrodzoną wadą genetyczną, dzięki czemu już od chwili narodzin możliwa jest prawidłowa opieka.
 • Za pomocą testów DNA dostosowywane jest również żywienie, farmakoterapia oraz ustalane jest ojcostwo.
W województwie śląskim testy DNA dostępne są również w: Cieszynie, Czechowicach-Dziedzicach, Jastrzębiu Zdroju, Pszczynie, Tarnowskich Górach, Wojkowicach i Żywcu. Więcej dowiesz się pod numerem +48 33 443 38 06

To badanie będzie pomocne:

Akredytowany test na ojcostwo. Wymaz od ojca, Wymaz od dziecka

Cena w placówce

699.00 

Cena online:

645.00 
Technologia badania:PCR

Czas oczekiwania na wynik:do 13 dni roboczych

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

© 2024 Zdrowegeny.pl

powered by greenlogic