Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

Test DNA Rzeszów - gdzie wykonać badania w Rzeszowie?

Test DNA Rzeszów - gdzie wykonać badania w Rzeszowie?

4.0
Ocena użytkowników: 13 ocen

Data publikacji: 2018-06-19

Data aktualizacji: 2018-06-19

W których miejscach w Rzeszowie badania DNA są przeprowadzane?

Co obejmuje oferta Zdrowegeny.pl w związku z testami DNA?<

 • Cena testu DNA jest niższa
 • Nie trzeba oczekiwać na badanie w kolejkach
 • Można się skonsultować poprzez infolinię z naszym ekspertem +48 17 283 16 06
 • Wynik można odebrać za pośrednictwem strony internetowej

Badania DNA są przeprowadzane w Rzeszowie w tych miejscach

ul. Grunwaldzka 34/1, Rzeszów

numer tel. lokalny: +48 17 283 16 06

godziny otwarcia:

pn. - pt.: 7:00 - 18:30

ul. Krakowska 16, Rzeszów

numer tel. lokalny: +48 17 283 16 06

godziny otwarcia:

pn. - pt.: 06:00-19:00

sb.: 06:00-14:00

nd.: 07:00-13:00

ul. Krzyżanowskiego 6h, Rzeszów

numer tel. lokalny: +48 17 283 16 06

godziny otwarcia:

pn. - pt.: 7:00 - 14:00

ul. Langiewicza 4, Rzeszów

numer tel. lokalny: +48 17 283 16 06

godziny otwarcia:

pn. - pt.: 7:30 - 11:15

Jakie typy testów DNA są przeprowadzane w Rzeszowie?

Jak przeprowadzane są badania DNA w Rzeszowie?

 • Do badania DNA w Rzeszowie można przystąpić zaraz po zarezerwowaniu sobie testu na portalu Zdrowegeny.pl, co polega na wybraniu badania, które pasuje do sytuacji klienta, opłaceniu go i odebraniu indywidualnego kodu zlecenia w wiadomości e-mail i SMS.
 • Klient może wybrać dowolny punkt pobrań w Rzeszowie lub w całej Polsce z około 400 miejsc, z którymi współpracuje Zdrowegeny.pl. Po udaniu się do punktu należy okazać indywidualny kod zlecenia, dzięki czemu personel przystąpi do wykonania pobrania.
 • W ramach badań DNA wykorzystuje się limfocyty znajdujące się w próbce krwi z żyły o objętości 1-2 ml.
 • Próbki wysyłane są do laboratorium genetycznego, w którym dokonywana jest dokładna analiza różnymi metodami (PCR, sekwencjonowanie, technika cytogenetyczna czy molekularna).
 • Wynik może zostać odebrany przez klienta za pośrednictwem strony internetowej lub w punkcie pobrań po upłynięciu czasu podanego na stronie każdego badania.

Jak przeprowadzane są testy DNA na ojcostwo?

 • Do testu DNA na ojcostwo w Rzeszowie można przystąpić tuż po wykonaniu rezerwacji badania na naszym portalu Zdrowegeny.pl. Polega to na wybraniu testu, który pasuje do własnej sytuacji, i opłaceniu go.
 • Klient może zdecydować się na przeprowadzenie testu DNA na ojcostwo w punkcie pobrań (dowolny z naszych punktów w Rzeszowie lub całej Polsce), gdzie po podaniu indywidualnego kodu zlecenia i zaświadczenia o zgodzie matki personel przystąpi do wykonania pobrania wymazów od dwóch osób - dziecka i mężczyzny, który jest domniemanym ojcem.
 • Klient może również zdecydować się na domowe przeprowadzenie testu DNA na ojcostwo. Wówczas wysyłamy pod wskazany przez klienta adres zestaw, za pomocą którego klient może samodzielnie pobrać próbki - wymazy bądź mikroślady.
 • Materiał genetyczny do testów DNA na ojcostwo izolowany jest z komórek śluzówki wewnętrznej strony policzka pobranych w wymazie lub z różnego typu mikrośladów, które mogą być fragmentami naskórka, śladami krwi, śliną czy też nasieniem znajdującymi się na przesłanych przedmiotach (np. smoczku, gumie do żucia, prezerwatywie).
 • Wynik może zostać odebrany przez klienta za pośrednictwem strony internetowej po upłynięciu 5-7 dni.

Testy DNA - w jakim celu są przeprowadzane?

 • Testy DNA są wykorzystywane szeroko w nowoczesnej medycynie, gdyż stanowią wiarygodną i czułą diagnostykę pozwalającą na dogłębne poznanie przyczyn stanu zdrowia pacjenta.
 • Badania DNA są przeprowadzane w celu zdiagnozowania wrodzonych wad, schorzeń i nietolerancji pokarmowych o podłożu genetycznym. Przeprowadza się je również, aby stwierdzić, czy występuje u danego pacjenta genetyczne ryzyko do zachorowania, dzięki czemu można zaproponować właściwe działania profilaktyczne i kalendarz dodatkowych badań diagnostycznych.
 • W przypadku par planujących potomstwo testy DNA są przeprowadzane, aby wykluczyć ewentualność przekazania wadliwych genów dziecku, zbadać stan zdrowia płodu oraz by wykryć przyczynę zaburzeń płodności takich jak nieregularne menstruacje czy poronienia nawykowe.
 • Testy DNA można przeprowadzić również w celu ustalenia ojcostwa, co często wykorzystuje się w sądownictwie podczas rozpraw mających na celu zaprzeczenie ojcostwa bądź ustalenie alimentów itp.
DNA jest badane również w Mielcu, Nowej Dębi, Jarosławiu, Stalowej Woli i Tarnobrzegu. Dokładne informacje o adresach i godzinach otwarcia punktów otrzymasz przez lokalną infolinię +48 17 283 16 06

To badanie będzie pomocne:

Akredytowany test na ojcostwo. Wymaz od ojca, Wymaz od dziecka

Cena w placówce

699.00 

Cena online:

645.00 
Technologia badania:PCR

Czas oczekiwania na wynik:do 13 dni roboczych

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

© 2024 Zdrowegeny.pl

powered by greenlogic