Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

Test DNA Legnica - gdzie wykonać badania w Legnicy?

Test DNA Legnica - gdzie wykonać badania w Legnicy?

4.8
Ocena użytkowników: 5 ocen

Data publikacji: 2018-06-24

Data aktualizacji: 2018-06-24

Gdzie w Legnicy oddać próbki do badania DNA?

Jakie są walory nabycia badania DNA na Zdrowegeny.pl?

 • Niższe ceny - promocje tylko online
 • Specjalistyczna konsultacja - wystarczy zadzwonić na +48 76 753 86 01
 • Komfort odbioru wyniku - dostępność przez Internet

Próbki do badania DNA w Legnicy możesz oddać tutaj:

ul. Biegunowa 2, Legnica

numer tel. lokalny: +48 76 753 86 01

godziny otwarcia:

pn. - pt.: 7:30 - 11:00

ul. Okrzei 10, Legnica

numer tel. lokalny: +48 76 753 86 01

godziny otwarcia:

pn. - pt.: 7:15 - 11:00

W jakich wariantach są robione testów DNA przez Zdrowegeny.pl?

Jak zrobić w Legnicy test DNA?

 • Test DNA można zrobić za pośrednictwem Zdrowegeny.pl w Legnicy jedynie po rezerwacji i opłaceniu przez Internet.
 • Z uzyskanym osobistym kodem badania można wybrać się w godzinach otwarcia do punktu w Legnicy lub w innych miastach Polski, gdzie próbka krwi zostanie pobrana, zabezpieczona i przekazana do laboratorium.
 • Dostęp przez Internet do wyniku lub odbiór w punkcie będą możliwe po zakończeniu analizy laboratoryjnej, która może trwać do 3-4 tygodni, co jest uzależnione od konkretnego badania DNA.

Jak zrobić test DNA, aby ustalić ojcostwo?

 • Aby ustalić ojcostwo, test DNA można zrobić za pośrednictwem Zdrowegeny.pl w Legnicy jedynie po rezerwacji i opłaceniu przez Internet.
 • Z uzyskanym osobistym kodem badania można wybrać się w godzinach otwarcia do punktu w Legnicy lub w innych miastach Polski, gdzie wymazy z wewnętrznej strony policzka zostanie pobrany, zabezpieczony i przekazany do laboratorium. Aby pracownik punktu zgodził się na wykonanie wymazu u dziecka, które nie ukończyło osiemnastu lat, należy zabrać ze sobą zgodę pozyskaną od matki dziecka.
 • Natomiast w przypadku zamówienia zestawu, który dotrze w 2 dni robocze, należy dokładnie przeanalizować instrukcję, a następnie przystąpić do wykonania wymazów z jamy ustnej lub wybrania odpowiedniego mikrośladu. Zabezpieczone próbki przekazuje się wysyłkowo do laboratorium.
 • Dostęp przez Internet do wyniku będzie możliwy po zakończeniu analizy laboratoryjnej, która może trwać 5-7 dni.

W jakim celu robione są badania DNA?

 • Wysoka czułość i wiarygodność badań DNA odpowiada za częste ich wykorzystanie w medycynie, a także w procesach sądowych związanych z ustalaniem ojcostwa.
 • Testy DNA są robione, aby zlokalizować geny, które mogą być odpowiedzialne za obecne zaburzenia zdrowotne lub zwiększenie ryzyka pojawienia się ich w przyszłości.
 • Za ich pomocą wykrywa się obecność bądź predyspozycje do chorób przewlekłych (np. układu sercowo-naczyniowego, nowotworów), wrodzonych wad genetycznych (np. zespołu Downa, zespołu Edwardsa), wrodzonych nietolerancji pokarmowych i bloków metabolicznych (np. hipolaktazji, celiakii, fruktozemii) czy też zaburzeń, które mogą utrudniać zajście w ciążę i jej utrzymanie.
 • Ważne jest, aby badania DNA wykonać w przypadku planowania ciąży, przy pojawieniu się problemów związanych z płodnością, w przypadku wystąpienia chorób genetycznych w rodzinie oraz po ujawnieniu się pierwszych objawów.
Test DNA w województwie dolnośląskim zrobisz również w: Lubinie, Jeleniej Górze, Lubawce, Niechlowie, Obornikach Śląskich, Oleśnicy, Oławie, Polkowicach, Strzegomie, Świdnicy, Bielanach Wrocławskich, Dzierżonowie, Głogowie, Kamiennej Górze, Kobierzycach, Trzebnicy. Więcej na temat badań dowiedz się na regionalnej infolinii +48 75 640 57 02.

To badanie będzie pomocne:

Akredytowany test na ojcostwo ➜ realizacja wysyłkowa. Wymaz od ojca, Wymaz od dziecka

Cena online:

645.00 
Technologia badania:PCR

Czas oczekiwania na wynik:do 10 dni roboczych od otrzymania próbki przez laboratorium

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

© 2024 Zdrowegeny.pl

powered by greenlogic