22 123 95 55
PL

Badania genetyczne Bydgoszcz - gdzie wykonać badanie w Bydgoszczy?

4.30
Ocena użytkowników: 27 ocen

Gdzie w Bydgoszczy zrobisz badanie genetyczne?

Wykonaj badanie genetyczne online - co zyskujesz?

 • niższą cenę i dostęp do akcji rabatowych Zdrowegeny.pl
 • bezpłatną konsultację ze specjalistą pod numerem infolinii +48 52 522 86 23
 • Twój wynik dostępny online

Testy genetyczne wykonasz w Bydgoszczy w poniższych miejscach:

Ks. Markwarta 4-6, Bydgoszcz

numer tel. lokalny: +48 52 522 86 23

godziny otwarcia:

pn. - pt.: 7:00 - 15:00

sb.: 7:00 - 11:00

Które testy genetyczne zrobisz w Bydgoszczy?

W punkcie w Bydgoszczy masz możliwość wykonania następujących testów genetycznych:

Jaki jest przebieg realizacji testu genetycznego?

 • Po wybraniu najdogodniejszego dla siebie badania genetycznego, zamów je przez stronę internetową - od razu po dokonaniu transakcji, otrzymasz wiadomość SMS i e-mail z unikalnym kodem Twojego badania.
 • Okaż ten kod w dowolnym punkcie pobrań z powyższej listy, a zostanie pobrana od Ciebie niewielka ilość krwi żylnej. Do pobrania krwi nie musisz się wcześniej przygotowywać w żaden sposób.
 • Odpowiednio przygotowana próbka krwi zostanie następnie poddana analizie w laboratorium genetycznym, wynik tej analizy zostanie Ci udostępniony po ok. 3 tygodniach.

  Badania genetyczne - w jakich celach się je wykonuje?

  • Badania genetyczne należą do najczulszych i najwiarygodniejszych metod laboratoryjnych (ich czułość wynosi ponad 99%). Służą one do odczytania informacji znajdującej się w DNA osoby badanej - informacja ta ma ogromny wpływ między innymi na stan naszego zdrowia. Do wykonania badania niezbędny jest tylko materiał genetyczny pacjenta - pozyskuje się go najczęściej z pobranej od osoby badanej próbki krwi żylnej lub próbki śliny.
  • Testy genetyczne zlecane są najczęściej w celu potwierdzenia diagnozy danej choroby genetycznej, jednak mają one również wiele innych zastosowań. Jednym z nich jest ocena całożyciowego ryzyka rozwoju u nas różnych groźnych chorób, takich jak nowotwory złośliwe.
  • Dzięki wiedzy na ten temat, osoby z obciążeniem genetycznym mogą zostać objęte szczególną opieką lekarską i wdrożyć odpowiednie działania profilaktyczne, tak aby znacznie zmniejszyć ryzyko zachorowania na dane schorzenie lub wykryć je na bardzo wczesnym etapie rozwoju (wczesne wykrycie nowotworu złośliwego to ponad 90% szansa na całkowite wyleczenie).
  • Wśród innych zastosowań testów genetycznych wymienia się oszacowanie prawdopodobieństwa urodzenia dziecka z konkretną chorobą genetyczną, opracowanie diety dostosowanej do własnych genów czy sprawdzenie, jak reagujemy na dany lek.

  Data publikacji: 2017-02-23

  Nowotwory - mężczyźni


  1097.00 na stronie
  1549.00 
  Technologia badania:
  Sekwencjonowanie
  Czas oczekiwania na wynik:
  do 21 dni roboczych

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  Dostępne testy

  Masz pytania?

  Zadzwoń, a chętnie na nie odpowiemy