Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

Koronawirus (COVID-19)

Poradnik dla zdrowia


Poradnik

PAŹ 16, 2020

Podróże w czasie koronawirusa

Pandemia COVID-19 znacząco ograniczyła podróżowanie i wyjazdy zagraniczne, powodując ogromny kryzys w branży lotnicznej i turystycznej. Podróżowanie jest możliwe, jednak wiele Państw wymaga aktualnego wyniku testu RT-PCR na koronawirusa i zaświadczenia w języku obcym.
Czytaj dalej
Poradnik

PAŹ 8, 2020

Rodzaje testów na koronawirusa - który wybrać?

W Polsce i na całym świecie od kilku miesięcy trwa walka z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19. Część osób zakażenie przechodzi bezobjawowo. Odpowiednia diagnostyka pozwala uniknąć dalszego rozprzestrzeniania koronawirusa, dzięki izolacji osób z pozytywnym wynikiem badań. 
Czytaj dalej
Poradnik

WRZ 22, 2020

Badanie na obecność koronawirusa w trybie Express - jak i gdzie wykonać?

Aby wspierać podróżujących, osoby pracujące oraz podejrzewane o ryzyko zainfekowania wprowadziliśmy badanie molekularne RT-PCR pozwalające na wykrycie zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, którego wynik dostępny jest w ciągu 7 godzin od pobrania.
Czytaj dalej
Poradnik

MAJ 12, 2020

Test na koronawirusa Dąbrowa Górnicza - gdzie wykonać badanie w Dąbrowie Górniczej?

Obawiasz się, że chorujesz na COVID-19? Zbadaj się i bądź pewien swojego zdrowia dzięki badaniom molekularnym, antygenowym, serologicznym i kasetkowym na koronawirusa SARS-CoV-2, które wykonasz w Dąbrowie Górniczej.
Czytaj dalej
Poradnik

MAJ 12, 2020

Test na koronawirusa Kalisz - gdzie wykonać badanie we Kaliszu?

W Kaliszu możesz już się zbadać na kororonawirusa za pomocą naszych testów molekularnych, serologicznych i kasetkowych. Zbadaj się i miej pewność!
Czytaj dalej
Poradnik

MAJ 12, 2020

Test na koronawirusa Legnica - gdzie wykonać badanie w Legnicy?

Chcesz się przebadać w Legnicy na COVID-19? Poprzez Zdrowegeny.pl jest teraz możliwe wykonanie testów molekularnych, serologicznych i kasetkowych na koronawirusa SARS-CoV-2.

Czytaj dalej
Poradnik

MAJ 12, 2020

Test na koronawirusa Konin - gdzie wykonać badanie w Koninie?

Chcesz sprawdzić, czy chorujesz na COVID-19? W Koninie możesz podejść do testu serologicznego lub kasetkowego, które wskażą, czy miałeś styczność z koronawirusem.

Czytaj dalej
Poradnik

MAJ 12, 2020

Test na koronawirusa Szczecin - gdzie wykonać badanie w Szczecinie?

Mogłeś mieć styczność z kimś chorym na COVID-19? Sprawdź, czy mogłeś się zarazić koronawirusem za pomocą testu molekularnego, serologicznego i kasetkowego w Szczecinie.

Czytaj dalej
Poradnik

KWI 17, 2020

Test na koronawirusa Warszawa - gdzie wykonać badanie w Warszawie?

Podejrzewasz, że miałeś kontakt z koronawirusem? W Warszawie możesz się przebadać w kierunku aktualnego oraz przebytego zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 za pomocą testu molekularnego, antygenowego, kasetkowego i serologicznego.

Czytaj dalej
Poradnik

KWI 17, 2020

Test na koronawirusa Poznań - gdzie wykonać badanie w Poznaniu?

Mogłeś mieć styczność z koronawirusem? Zbadaj się w Poznaniu, czy jesteś lub byłeś zakażony koronawirusem SARS-CoV-2 za pomocą testu molekularnego, antygenowego, kasetkowego i serologicznego .

Czytaj dalej
Zapisz się do newslettera i otrzymuj
najlepsze promocje jako pierwszy

© 2024 Zdrowegeny.pl

powered by greenlogic