22 123 95 55
PL
Znajdź badanie

Test na ojcostwo PREMIUM ➜ realizacja wysyłkowa, do 3 osób

4.90
Ocena użytkowników: 17 ocen

To badanie DNA pozwoli na potwierdzenie lub wykluczenie ojcostwa. Czas oczekiwania na wyniki badania wynosi do 3 dni roboczych.

Jest to badanie wysyłkowe - Klient pobiera próbki do badania samodzielnie w domu, a następnie zamawia kuriera zwrotnego w cenie badania, za pomocą naszej strony internetowej. 

Badanie przeznaczone jest dla 2 lub 3 osób. Wykonywane jest z wymazów lub mikrośladów.

Test polega na porównywaniu profili genetycznych osób badanych. Badanie pozwala wykluczyć ojcostwo na 100% lub potwierdzić je z pewnością powyżej 99,9999%. 

Wynik badania dostępny jest online. Badanie wykonywane jest przez Diagnostyka S.A. - Pracownię Analiz Profili Genetycznych PAPGEN.

Pakiet badań zawiera:

  • zestaw do przygotowania wymazów / mikrośladów
  • obsługę kurierską do laboratorium
  • analizę próbek w laboratorium
  • wynik badania dostępny online

Badanie polega na analizie 24 markerów genetycznych

  • Markery genetyczne są fragmentami DNA, częściowo pokrywającymi się u osób ze sobą spokrewnionych. Ich analiza pozwala na ustalenie profili genetycznych osób biorących udział w badaniu - następnie, profile te są ze sobą porównywane i oceniane jest pokrewieństwo. 
  • Testy DNA potwierdzają ojcostwo na ponad 99,9999% lub wykluczają je na 100%. Oferowany przez nas test przeznaczony jest dla 2 lub 3 osób, od których mogą zostać pobrane wymazy lub mikroślady. Listę mikrośladów akceptowanych przez laboratorium wykonujące można znaleźć w zakładce "Akceptowane mikroślady".
  • Nie trzeba podawać danych osób biorących udział w badaniu - próbki oznaczane są jako "A", "B" i "C". Osoba zamawiająca musi zadeklarować weryfikowane pokrewieństwo pomiędzy tymi próbkami.

Test na ojcostwo PREMIUM ➜ realizacja wysyłkowa, do 3 osób


1615.00 na stronie
Technologia badania:
PCR
Czas oczekiwania na wynik:
do 3 dni roboczych od otrzymania próbki przez laboratorium

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce