Test na ojcostwo (3 osoby) ➜ realizacja wysyłkowa. 3x wymaz
Badania genetyczne

Test na ojcostwo (3 osoby) ➜ realizacja wysyłkowa. 3x wymaz

 • Test genetyczny dla 3 osób, który pozwala potwierdzić lub wykluczyć ojcostwo
 • Badania sprawdza 24 markery genetyczne i realizowane jest wysyłkowo
 • Laboratorium odpowiedzialne: Diagnostyka sp. z o.o.

Pakiet badań zawiera:

Zdrowegeny.pl Tick Icon

analizę próbek w laboratorium

Zdrowegeny.pl Tick Icon

obsługę kurierską do laboratorium

Zdrowegeny.pl Tick Icon

wynik badania dostępny online

Zdrowegeny.pl Tick Icon

zestawy do przygotowania wymazu

Cena badania:

949 zł

Technologia badania:
PCR
Czas oczekiwania na wynik:
do 12 dni roboczych
gwarancja jakości

Gwarancja Jakości

gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli nie uda Ci się dostarczyć próbek DNA dobrej jakości, gwarantujemy bezpłatną analizę nowych próbek

większa ilość osób

Jeśli chcesz zamówić badanie dla większej ilości osób lub zamiast wymazu wysłać mikroślad, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

TEST DNA NA OJCOSTWO

 • Testy DNA na ojcostwo polegają na porównaniu profili genetycznych domniemanego ojca oraz dziecka.
 • Dzięki wykonaniu takiego badania można wykluczyć ojcostwo stuprocentowo, a potwierdzić je z pewnością wynoszącą powyżej 99,9999%

W ramach tego pakietu badamy:

24 markery genetyczne

Na podstawie analizy 24 markerów ustalane są profile genetyczne domniemanego ojca i dziecka, które są następnie ze sobą porównywane

Test DNA na ojcostwo – dla kogo jest przeznaczony?

KIEDY ISTNIEJĄ WĄTPLIWOŚCI CO DO OJCOSTWA

WĄTPLIWOŚCI CO DO OJCOSTWA

Badanie warto wykonać, gdy masz wątpliwości co do swojego biologicznego ojcostwa lub gdy podejrzewasz, że możesz być biologicznym ojcem dziecka.

3

Dlaczego warto przeprowadzić test?

Bezpieczeństwo

Dzięki testom DNA zyskujemy pewność co do swojego ojcostwa – wykluczane jest ono stuprocentowo, a potwierdzane z pewnością ponad 99,9999%.

Sąd

Wykonanie testu jest pomocne w przypadku chęci prawnej regulacji kwestii ojcostwa – wprawdzie wynik testu prywatnego nie może zostać uznany jako dowód w sądzie, ale może być podstawą do złożenia pozwu o ustalenie / zaprzeczenie ojcostwa. W toku postępowania sądowego sąd zleci wykonanie sądowych testów DNA.

Sprawdź, czy jesteś ojcem dziecka dzięki wykonaniu prostego testu DNA

 • Dzięki wykonaniu testu DNA na ojcostwo potwierdzisz lub wykluczysz swoje ojcostwo. Badanie realizowane jest drogą wysyłkową, z wymazów z wewnętrznej strony policzka pobranych od osób badanych. W badaniu nie trzeba podawać danych osób badanych, pobrane od nich próbki oznaczane są jako „A” i „B”.
 • Po otrzymaniu próbek, laboratorium przeprowadza analizę genetyczną polegającą na analizie 24 markerów genetycznych, dzięki którym możliwe jest ustalenie profili genetycznych osób poddawanych badaniu. Profile te są ze sobą następnie porównywane i ustalany jest wynik badania.
 • Testy na ojcostwo wykluczają ojcostwo stuprocentowo, a potwierdzają je z prawdopodobieństwem ponad 99,9999% - żaden z testów nie potwierdzi ojcostwa z pewnością stuprocentową, ponieważ zawsze istnieje ryzyko, że jakaś inna niespokrewniona z nami osoba ma taki sam profil genetyczny co my (jest to ryzyko bliskie zeru).

Testy DNA na ojcostwo wykonywane są przez najlepszych polskich specjalistów – wśród nich jest dr n. med. inż. Agnieszka Pilecka

ISFG

Dr n. med. inż. Agnieszka Pilecka jest z zawodu biotechnologiem, ukończyła studia w 2014 roku na Akademii Rolniczej w Poznaniu. Jest ona również doktorem nauk medycznych na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (w specjalności biologia molekularna), biegłym sądowym z zakresu genetyka sądowa przy Sądach Okręgowych w Kaliszu, Zielonej Górze, Legnicy i Opolu, a także wieloletnim pracownikiem Zakładu Technik Molekularnych i Zakładu Medycyny Sądowej Katedry Medycyny Sądowej Akademii Medycznej we Wrocławiu. Agnieszka Pilecka to również współautorka ponad 20 publikacji naukowych, członek Międzynarodowego Towarzystwa Genetyki Sądowej (ISFG), laureatka programu europejskiego rozwoju Akademii Medycznej na lata 2009-2011 oraz nagrody Young Investigator Award z 2007 roku.

Jak wykonać badanie?

 • Aby wykonać badanie, zamów test przez stronę internetową – w ciągu 2 dni roboczych od zamówienia, otrzymasz zestaw do przygotowania próbek DNA. Próbki należy przygotować zgodnie z dołączoną do zestawu instrukcją.
 • Gotowe próbki należy odesłać do laboratorium wykonującego – wysyłka zwrotna zawarta jest w cenie badania. Wystarczy zamówić kuriera przez naszą stronę internetową (panel „Moje badanie” w prawym górnym rogu strony). Wynik badania należy pobrać przez internet.
 • UWAGA: W przypadku chęci wykonania testu na ojcostwo dla większej liczby osób lub wykonania testu nie z wymazu, a z tzw. mikrośladu prosimy o kontakt telefoniczny (22 123 95 55) lub mailowy.

Punkty pobrań

NAJWIĘKSZE MIASTA, W KTÓRYCH ZREALIZUJESZ BADANIE

WarszawaKrakówŁódźWrocławPoznańGdańskSzczecinBydgoszczLublinKatowiceBiałystokGdyniaRadomSosnowiecToruńKielce
Pakiet DNA

Pakiet badań

Test na ojcostwo (3 osoby) ➜ realizacja wysyłkowa. 3x wymaz

Cena badania:

949 zł