22 123 95 55

Akredytowany test na ojcostwo (3 osoby) ➜ realizacja wysyłkowa. 3x wymaz

To test genetyczny dla 3 osób, który pozwala potwierdzić lub wykluczyć ojcostwo

Dzięki testowi DNA ojcostwo potwierdzane jest z pewnością ponad 99,9999% lub wykluczane z pewnością 100%. Test ten polega na porównaniu profili genetycznych domniemanego ojca oraz dziecka.

Badanie warto wykonać, gdy masz wątpliwości co do swojego biologicznego ojcostwa lub gdy podejrzewasz, że możesz być biologicznym ojcem dziecka.

Badanie standardowo wykonywane jest z pobranych od osób badanych wymazów z wewnętrznej strony policzka. Jeśli chcesz jednak zamówić badanie dla większej ilości osób, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w tej sprawie.

Jeśli nie uda Ci się dostarczyć próbek DNA dobrej jakości, gwarantujemy bezpłatną analizę nowych próbek.

Badanie wykonywane jest przez akredytowane laboratorium Diagnostyka Sp. z o.o. - Pracownię Analiz Profili Genetycznych PAPGEN.

Pakiet badań zawiera:

  • zestawy do przygotowania wymazu
  • obsługę kurierską do laboratorium
  • analizę próbek w laboratorium
  • wynik badania dostępny online

Sprawdź, czy jesteś ojcem dziecka dzięki wykonaniu prostego testu DNA

  • Dzięki wykonaniu testu DNA na ojcostwo potwierdzisz lub wykluczysz swoje ojcostwo. Badanie realizowane jest drogą wysyłkową, z wymazów z wewnętrznej strony policzka pobranych od osób badanych. W badaniu nie trzeba podawać danych osób badanych, pobrane od nich próbki oznaczane są jako „A”, „B” i „C”.
  • Po otrzymaniu próbek, laboratorium przeprowadza analizę markerów genetycznych, dzięki którym możliwe jest ustalenie profili genetycznych osób poddawanych badaniu. Profile te są ze sobą następnie porównywane i ustalany jest wynik badania.
  • Testy na ojcostwo wykluczają ojcostwo stuprocentowo, a potwierdzają je z prawdopodobieństwem ponad 99,9999% - żaden z testów nie potwierdzi ojcostwa z pewnością stuprocentową, ponieważ zawsze istnieje ryzyko, że jakaś inna niespokrewniona z nami osoba ma taki sam profil genetyczny co my (jest to ryzyko bliskie zeru).
  • Test przeprowadzany jest przez akredytowane laboratorium Diagnostyka Sp. z o.o. - Pracownię Analiz Profili Genetycznych PAPGEN.

Akredytowany test na ojcostwo (3 osoby) ➜ realizacja wysyłkowa. 3x wymaz


798.00 na stronie
Technologia badania:
PCR
Czas oczekiwania na wynik:
do 10 dni roboczych od otrzymania próbki przez laboratorium

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce