22 123 95 55

Koronawirus SARS-CoV-2 - badanie RT-PCR z zaświadczeniem lekarskim w języku niemieckim i angielskim

Do ujemnego wyniku wystawiane są dwa zaświadczenia – w j. niemieckim i w j. angielskim

Wyjeżdżasz za granicę? Wykonaj badanie na koronawirusa i odbierz zaświadczenie lekarskie w języku niemieckim oraz angielskim. Dzięki nim może zostać zniesiony obowiązek kwarantanny, mogą one zostać wykorzystane dla pracodawcy

Każde z zaświadczeń ważne jest do 72h od dnia wystawienia.

BADANIE NA KORONAWIRUSA REALIZOWANE JEST PO OPŁACENIU ONLINE.

Badanie zalecane jest tym osobom, które potrzebują zaświadczeń lekarskich potwierdzających ujemny wynik testu molekularnego, w języku angielskim oraz w języku niemieckim.

W tym badaniu nie są uznawane kody rabatowe.

95% badań jest realizowanych do 24h roboczych, dla 5% czas realizacji może wynieść do 36h roboczych.

W ramach pakietu badamy:

  • obecność koronawirusa SARS-CoV-2

Badanie molekularne – sposób na potwierdzenie obecności koronawirusa SARS-CoV-2

  • SARS-CoV-2 wywołuje chorobę określaną jako COVID-19, jest to wirus RNA należący do rodziny koronawirusów. Do tej pory na całym świecie zdiagnozowano już ponad 12 milionow przypadków zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2, a liczba zgonów z jego powodu przekroczyła już 550 tysięcy. W celu sprawdzenia, czy koronawirus ten obecny jest w organizmie Pacjenta, wykonuje się testy molekularne przy pomocy metody Real-time RT-PCR.
  • Testy te rekomendowane są przez WHO i pozwalają na sprawdzenie, czy w pobranej od Pacjenta próbce materiału znajdują się geny koronawirusa SARS-CoV-2. Badanie wykonywane jest z wymazu z gardła lub nosogardzieli.
  • W ramach oferowanego przez nas badania, dodatkowo do ujemnego wyniku wystawiane są dwa zaświadczenia lekarskie, jedno w języku angielskim, a drugie w języku niemieckim. Okazanie takiego zaświadczenia na granicy może znieść obowiązkową kwarantannę, zaświadczenie takie może być również przydatne np. dla pracodawcy.
  • W przypadku uzyskania wyniku wątpliwego konieczne jest powtórzenie badania z nowej próbki. Ze względów epidemiologicznych do czasu uzyskania wyniku powtórnego badania zaleca się postępowanie jak w przypadku wyniku pozytywnego.

Koronawirus SARS-CoV-2 - badanie RT-PCR z zaświadczeniem lekarskim w języku niemieckim i angielskim


610.00 na stronie
Technologia badania:
Real-time RT-PCR
Czas oczekiwania na wynik:
średni czas do 24h roboczych, maksymalny do 36h roboczych

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce