22 123 95 55
PL
Znajdź badanie

Koronawirus SARS-CoV-2 - badanie RT-PCR z zaświadczeniem lekarskim w języku niemieckim i angielskim

4.80
Ocena użytkowników: 11 ocen

Do ujemnego wyniku wystawiane są dwa zaświadczenia – w j. niemieckim i w j. angielskim

Wyjeżdżasz za granicę? Wykonaj badanie na koronawirusa i odbierz zaświadczenie lekarskie w języku niemieckim oraz angielskim. Dzięki nim może zostać zniesiony obowiązek kwarantanny, mogą one zostać wykorzystane dla pracodawcy

BADANIE NA KORONAWIRUSA REALIZOWANE JEST PO OPŁACENIU ONLINE.

Badanie zalecane jest tym osobom, które potrzebują zaświadczeń lekarskich potwierdzających ujemny wynik testu molekularnego, w języku angielskim oraz w języku niemieckim.

W tym badaniu nie są uznawane kody rabatowe.

NA POBRANIE NALEŻY PRZYNIEŚĆ ZE SOBĄ DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT - W PUNKCIE NALEŻY PODAĆ NUMER I SERIĘ DOKUMENTU.

UWAGA! Przed udaniem się w podróż sprawdź obowiązujące przepisy wjazdowe do kraju, do którego się udajesz na stronie Ambasady kraju docelowego lub MSZ.

95% badań jest realizowanych do 24h roboczych, dla 5% czas realizacji może wynieść do 36h roboczych.

UWAGA! W przypadku badań realizowanych w punktach pobrań w Nowym Targu i Chrzanowie, czas oczekiwania na wyniki może wynieść do 48h roboczych.

W ramach pakietu badamy:

  • obecność koronawirusa SARS-CoV-2

Badanie molekularne – sposób na potwierdzenie obecności koronawirusa SARS-CoV-2

  • SARS-CoV-2 wywołuje chorobę określaną jako COVID-19, jest to wirus RNA należący do rodziny koronawirusów. Do tej pory na całym świecie zdiagnozowano już ponad 12 milionow przypadków zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2, a liczba zgonów z jego powodu przekroczyła już 550 tysięcy. W celu sprawdzenia, czy koronawirus ten obecny jest w organizmie Pacjenta, wykonuje się testy molekularne przy pomocy metody Real-time RT-PCR.
  • Testy te rekomendowane są przez WHO i pozwalają na sprawdzenie, czy w pobranej od Pacjenta próbce materiału znajdują się geny koronawirusa SARS-CoV-2. Badanie wykonywane jest z wymazu z gardła lub nosogardzieli.
  • W ramach oferowanego przez nas badania, dodatkowo do ujemnego wyniku wystawiane są dwa zaświadczenia lekarskie, jedno w języku angielskim, a drugie w języku niemieckim. Okazanie takiego zaświadczenia na granicy może znieść obowiązkową kwarantannę, zaświadczenie takie może być również przydatne np. dla pracodawcy.
  • W przypadku uzyskania wyniku wątpliwego konieczne jest powtórzenie badania z nowej próbki. Ze względów epidemiologicznych do czasu uzyskania wyniku powtórnego badania zaleca się postępowanie jak w przypadku wyniku pozytywnego.

Koronawirus SARS-CoV-2 - badanie RT-PCR z zaświadczeniem lekarskim w języku niemieckim i angielskim


329.00 na stronie
Technologia badania:
Real-time RT-PCR
Czas oczekiwania na wynik:
średni czas do 24h roboczych, maksymalny do 36h roboczych

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce