22 123 95 55
PL
Znajdź badanie

Test na ojcostwo ➜ realizacja wysyłkowa. Mikroślad od ojca, Mikroślad od dziecka

3.90
Ocena użytkowników: 161 ocen

Badanie DNA z mikrośladów to wiarygodny sposób na potwierdzenie lub wykluczenie ojcostwa.

Jest to badanie wysyłkowe - Klient pobiera próbki do badania samodzielnie w domu, następnie zamawia kuriera za pośrednictwem naszej strony.

Dzięki analizie DNA z pobranych mikrośladów, ojcostwo zostanie potwierdzone z pewnością powyżej 99,9999% lub wykluczone stuprocentowo.

W ramach testu analizowane są aż 24 markery genetyczne. Gwarantuje to pewny, wiarygodny wynik.

Test przeznaczony jest dla wszystkich osób, które mają wątpliwości co do biologicznego ojcostwa / mają zasadne podejrzenia co do bycia biologicznym ojcem.

Próbki przesyłane do badania oznaczane są jako “A” i “B” - nie są pobierane dane osób, od których próbki pochodzą

Badanie wykonuje Diagnostyka S.A. - Pracownia Analiz Profili Genetycznych PAPGEN.

Pakiet badań zawiera:

  • zestaw do przygotowania próbek
  • dostępny online wynik testu
  • analiza pobranych próbek
  • analizę pobranych próbek

Sprawdź biologiczne ojcostwo przy pomocy prostego badania DNA

  • Do wykonania anonimowego badania DNA na ojcostwo niezbędne są tylko próbki DNA pobrane od domniemanego ojca oraz od dziecka – w badaniu analizowany jest DNA w postaci mikrośladu, czyli DNA obecny np. na takich przedmiotach jak chusteczka higieniczna, szczoteczka do zębów, smoczek czy guma do żucia. Nie są rejestrowane dane osób, od których próbki DNA zostały pobrane. Próbki oznaczane są jako A i B.
  • Genetyczne badanie ojcostwa polega na określeniu i porównaniu profili genetycznych domniemanego ojca oraz dziecka. Profil genetyczny złożony jest z markerów genetycznych, czyli fragmentów DNA częściowo pokrywających się w przypadku biologicznych krewnych.
  • W teście sprawdzane są 24 takie markery, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie wiarygodnego wyniku tylko poprzez analizę DNA domniemanego ojca i dziecka.
  • W przypadku analizy mniejszej ilości markerów, może istnieć konieczność włączenia do analizy materiału genetycznego pochodzącego od biologicznej matki dziecka.
  • Dzięki badaniu DNA ojcostwo zostanie wykluczone stuprocentowo, natomiast potwierdzone z pewnością wynoszącą powyżej 99,9999%. Ojcostwa nigdy nie można potwierdzić stuprocentowo ze względu na teoretyczną możliwość występowania takich samych profili genetycznych u dwóch osób niebędących biologicznymi krewnymi - w praktyce szansa ta jest jednak bliska zeru.
  • Podmiot odpowiedzialny: Diagnostyka S.A. - Pracownia Analiz Profili Genetycznych PAPGEN.

Test na ojcostwo ➜ realizacja wysyłkowa. Mikroślad od ojca, Mikroślad od dziecka


809.00 na stronie
Technologia badania:
PCR
Czas oczekiwania na wynik:
do 10 dni roboczych od otrzymania próbki przez laboratorium

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce