Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

Magnesium.Point - magnez, suplement diety

Ocena użytkowników: 12 ocen
4.9

Oferowany suplement diety stanowi uzupełnienie codziennej diety w magnez.

Suplement ma formę płynną (zawartość netto to 100g), co gwarantuje najskuteczniejsze wchłanianie substancji odżywczych przez organizm. Nie zawiera sztucznych wzmacniaczy smaku, aromatów i barwników.

Dzięki ciemnemu, szklanemu opakowaniu produkt nie jest narażony na nadmierne działanie promieni słonecznych i przenikanie niepożądanych składników z plastikowego opakowania.

Zalecane spożycie: osoby dorosłe i dzieci powyżej 4 roku życia 2,5 ml (2,5 g) dziennie rozcieńczyć w 100 ml wody. 2,5 ml (2,5 g) zawiera 57 mg magnezu, co stanowi 15,2% RWS*(RWS – referencyjna wartość spożycia). 

W składzie Magnesium.Point:

 • magnez (chlorek magnezu, sole magnezowe kwasu cytrynowego)
 • Magnesium.Point - magnez, suplement diety

  Cena online:

  83.00 

  Magnesium.Point - suplement diety zawierający magnez, o wysokiej wchłanialności

  • Jest to suplement diety, stanowiący uzupełnienie codziennej diety w magnez. Ma formę płynną, co gwarantuje najskuteczniejsze wchłanianie substancji odżywczych przez organizm.
  • Dzięki ciemnemu, szklanemu opakowaniu produkt nie jest narażony na nadmierne działanie promieni słonecznych i przenikanie niepożądanych składników z plastikowego opakowania. Nie zawiera sztucznych wzmacniaczy smaku, aromatów i barwników.
  • Oferowany suplement diety warto stosować w przypadku wykonywania pracy umysłowej, problemów z układem kostnym, narażenia na przewlekły stres, pobudliwości nerwowo-mięśniowej czy skłonności do stanów depresyjnych. 
  Magnesium.Point - magnez, suplement diety

  Cena online:

  83.00 

  © 2024 Zdrowegeny.pl

  powered by greenlogic