Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

Test na ojcostwo PŁOCK - gdzie wykonać badanie w Płocku?

Test na ojcostwo PŁOCK - gdzie wykonać badanie w Płocku?

3.8
Ocena użytkowników: 18 ocen

Data publikacji: 2018-05-01

Data aktualizacji: 2018-05-01

Placówkę w Płocku, w której wykonasz test na ojcostwo anonimowo, znajdziesz tutaj:Co umożliwia internetowe zamówienie testu na ojcostwo?

 • skorzystanie z promocyjnych kosztów testu
 • skontaktowanie się z naszym ekspertem pod numerem +48 24 369 94 04
 • pełną anonimowość wyniku
 • otrzymanie wyniku w 5-7 dni poprzez portal internetowy

Umożliwiamy wygodne wykonanie testu w warunkach domowych lub naszym punkcie w Płocku:

numer tel. lokalny: +48 24 369 94 04

godziny otwarcia:

pn. - pt.: 7:00 - 14:00


W Płocku możesz wybrać test z następującej oferty:

Pobranie DNA do testu na ojcostwo w punkcie w Płocku

 • Test na ojcostwo w Zdrowegeny.pl zaczyna się od internetowej rezerwacji konkretnego testu. Uprawniający do pobrania w naszej placówce numer zlecenia otrzymuje się numer lub adres e-mail zaraz po dokonaniu transakcji.
 • Wymagane jest uzyskanie zgody opiekuna prawnego (matki), aby pobrać materiał od rzekomego potomka.
 • Do wybranej placówki w Płocku można wybrać się wraz ze zgodą i numerem zlecenia, które należy okazać personelowi punktu. Zostanie wówczas wykonane pobranie wymazu od dziecka i klienta - domniemanego ojca.

Pobranie DNA do testu na ojcostwo w domu

 • Domowa realizacja testu na ojcostwo w Zdrowegeny.pl rozpoczyna się od wyboru jednego z dwóch badań - do jednego pobiera się dwa wymazy, a do drugiego wymaz i mikroślad. Po dokonaniu transakcji należy czekać do dwóch dni na paczkę zawierającą zestaw do pobrania oraz dalsze instrukcje.
 • Najpierw należy zarezerwować sobie termin odebrania próbek przez kuriera - dokonuje się tego poprzez aktywację testu na portalu internetowym.
 • W dalszej kolejności należy dokładnie zaznajomić się z instrukcją i dopiero przystąpić do pobrania odpowiednich próbek - dwóch wymazów, wymazu i mikrośladu lub dwóch mikrośladów. Jako mikroślady mogą posłużyć takie przedmioty, jak szczoteczka do zębów, szczotka do włosów, chusteczka higieniczna, guma do żucia itp. Istotne jest, aby były one źródłem mikrośladów - niewielkich cząstek organizmu (np. śliny, naskórka), które dostarczą informacji genetycznej.
 • Odpowiednio zapakowane i zabezpieczone próbki należy powierzyć kurierowi, który doręczy je do właściwego laboratorium.

Test DNA na ojcostwo

 • Jest to badanie genetyczne, które porównuje DNA zawarte w dwóch próbkach i ocenia ich zgodność.
 • U podstaw testu na ojcostwo jest fakt, że DNA jest wyjątkowe i indywidualne dla każdej osoby, a jedynym wyjątkiem są tu tylko bliźnięta jednojajowe. DNA jest materiałem dziedziczonym w połowie po każdym z rodziców, stąd jest możliwe porównanie.
 • Laboratorium diagnostyczne nie porównuje całego genomu, lecz określone 24 markery genetyczne, czyli sekwencje w łańcuchu DNA.
 • Zgodność wszystkich markerów potwierdza w 99,999% ojcostwo, a brak kompatybilności w minimum 4 markerach wyklucza je stuprocentowo.

W województwie mazowieckim testy na ojcostwo wykonasz również w Bielawie, Grójcu, Konstancin-Jeziornej, Mińsku Mazowieckim, Nowym Dworze Mazowieckim, Ostrołęce, Piasecznie, Pruszkowie, Wołominie, Wyszkowie i Żyrardowie - o punktach pobrań w tych miastach dowiedz się pod numerem +48 22 123 95 55.

Aktualizacja: 2023-08-07

To badanie będzie pomocne:

Test na ojcostwo ➜ realizacja wysyłkowa. Zestaw pobraniowy: Wymaz od ojca, Mikroślad od dziecka

Cena online:

753.00 
Technologia badania:PCR

Czas oczekiwania na wynik:do 10 dni roboczych od otrzymania próbki przez laboratorium

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

© 2024 Zdrowegeny.pl

powered by greenlogic