22 123 95 55
PL

Test na ojcostwo Łódź - gdzie wykonać badanie w Łodzi?

3.60
Ocena użytkowników: 19 ocen

Gdzie wykonasz anonimowy test DNA na ojcostwo w Łodzi?

Przeprowadź badanie ojcostwa online - co zyskujesz?

 • niższą cenę
 • darmowe konsultacje ze specjalistą pod numerem infolinii +48 42 233 49 89
 • wynik dostępny online

Test DNA na ojcostwo zrealizujesz wysyłkowo lub w poniższych punktach pobrań w Łodzi:ul. Pługowa 51/53, 94-238 Łódź

numer tel. lokalny: +48 42 233 49 89

godziny otwarcia:

pn. - pt.: 08:00-14:30

sb.: 08:00-12:00

Jakie rodzaje testów DNA na ojcostwo wykonasz w Łodzi?

W Łodzi przeprowadzisz następujące badania ojcostwa:

Zobacz przykładowy wynik testu na ojcostwo ❱

Badanie ojcostwa - jak wygląda jego realizacja w punkcie pobrań?

 • W celu wykonania genetycznego badania ojcostwa w placówce w Łodzi, zamów badanie przez stronę internetową. Potwierdzeniem dokonania zamówienia jest otrzymanie kodu swojego badania w wiadomościach SMS i e-mail - kod ten dostarczany jest do klienta natychmiast po opłaceniu testu.
 • Następnie, udaj się do wybranego punktu pobrań wraz z kodem badania.
 • Po okazaniu kodu badania i pisemnej zgody matki w punkcie, zostanie od Ciebie i dziecka pobrany wymaz z wewnętrznej strony policzka. Dane osób, od których pochodzą próbki DNA nie są rejestrowane.
 • Wynik badania ojcostwa możesz odebrać online lub w punkcie pobrań - czas oczekiwania na wynik wynosi 5-7 dni od momentu dostarczenia próbek do laboratorium.

  Jak przebiega realizacja wysyłkowa testu DNA na ojcostwo?

  • Aby ustalić ojcostwo nawet bez wychodzenia z domu, zamów odpowiedni test przez stronę internetową - po ok. 2 dniach roboczych od dokonania zamówienia, otrzymasz zestawy do przygotowania próbek DNA drogą kurierską (pod wskazany przez Ciebie adres).
  • Otrzymane badanie aktywuj (służy do tego numer badania) online, dzięki czemu zamówisz kuriera zwrotnego na wybrany dzień po odbiór przygotowanych próbek DNA w postaci wymazu lub mikrośladu (smoczek, butelka, sztućce, szklanka, lizak, guma do żucia, chusteczka higieniczna). Próbki pobieraj zgodnie z dołączoną do zestawu instrukcją. Nie ma potrzeby podawania dane osób, od których pobrane próbki pochodzą.
  • Wynik analizy genetycznej zostanie Ci udostępniony przez internet w ciągu 5-7 dni od otrzymania próbek DNA przez laboratorium.

  Czym jest test DNA na ojcostwo?

  • Test DNA jest metodą umożliwiającą ostateczne potwierdzenie lub wykluczenie ojcostwa. Do jego wykonania niezbędne jest pobranie próbek materiału genetycznego od osób poddawanych badaniu, ustaleniu profili genetycznych tych osób, a następnie ich wzajemnym porównaniu.
  • Profile genetyczne są zestawem odcinków DNA (tzw. markerów genetycznych), pokrywających się w pewnym stopniu u osób, które są ze sobą spokrewnione. Każdy z badanych markerów (w teście analizowane są 24 markery) opisuje się za pomocą 2 liczb.
  • Ojcostwo potwierdzane jest wtedy, gdy jedna z tych 2 liczb jest taka sama we wszystkich markerach zarówno w profilu genetycznym dziecka, jak i w profilu genetycznym domniemanego ojca.

  Data publikacji: 2018-05-13

  Test na ojcostwo ➜ realizacja wysyłkowa. Zestaw pobraniowy: Wymaz od ojca, Mikroślad od dziecka


  753.00 na stronie
  Technologia badania:
  PCR
  Czas oczekiwania na wynik:
  do 10 dni roboczych od otrzymania próbki przez laboratorium

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  Masz pytania?

  Zadzwoń, a chętnie na nie odpowiemy