Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

Test na ojcostwo Poznań - gdzie wykonać badanie w Poznaniu?

Test na ojcostwo Poznań - gdzie wykonać badanie w Poznaniu?

4.5
Ocena użytkowników: 21 ocen

Data publikacji: 2018-03-12

Data aktualizacji: 2018-03-12

Gdzie w Poznaniu możesz anonimowo zbadać ojcostwo?

Co zyskasz dzięki zamówieniu badania przez internet?

 • niższą cenę testu i dostęp do naszych rabatowych akcji
 • możliwość bezpłatnych porad specjalisty pod nr +48 61 669 80 14
 • dostępny online raport z badania

Ojcostwo sprawdzisz przy pomocy testu DNA w tych poznańskich punktach pobrań - możesz wykonać test również drogą kurierską:

ul. Dąbrowskiego 77A, Poznań

numer tel. lokalny: +48 61 669 80 14

godziny otwarcia:

pn. - pt.: 7:00 - 14:30

sb.: 7:30 - 12:00

W Poznaniu dostępne jest również zamówienie pielęgniarki do pobrania domowego. Zamów pod numerem +48 61 669 80 14

Zobacz przykładowy wynik testu na ojcostwo ❱

Które testy genetyczne na ojcostwo możesz przeprowadzić w Poznaniu?

W Poznaniu masz możliwość zrobienia poniższych testów genetycznych na ojcostwo:

Test na ojcostwo w Poznaniu - etapy realizacji badania w punkcie pobrań

 • Pierwszym etapem realizacji testu DNA na ojcostwo w Poznaniu jest zamówienie badania przez internet - potwierdzeniem dokonania zamówienia są wiadomości SMS i e-mail (dostarczane natychmiast po opłaceniu testu) zawierające unikalny numer badania.
 • Kolejny etap polega na pobraniu od domniemanego ojca i dziecka wymazu w dowolnym punkcie pobrań w Poznaniu - do wybranego punktu należy udać się w godzinach otwarcia, bez żadnych dodatkowych rejestracji. Wymaz pobrany zostanie po okazaniu numeru swojego badania i pisemnej zgody matki pracownikowi punktu.
 • Wynik testu dostępny jest dla klienta w ciągu 5-7 dni od otrzymania próbek przez laboratorium - możliwy jest jego odbiór w punkcie pobrań lub przez stronę internetową.

Test na ojcostwo w Poznaniu - etapy realizacji testu drogą wysyłkową

 • W przypadku realizacji testu DNA na ojcostwo drogą wysyłkową, pierwszy etap również polega na zamówieniu wybranego badania przez stronę internetową. W ciągu 2 dni roboczych od dokonania zamówienia, pod wskazany adres do klienta dostarczany jest pakiet badań z zestawami do pobrania próbek DNA.
 • Następnie, należy dokonać aktywacji badania przez internet (służy do tego numer badania) - dzięki temu zamawiany jest kurier zwrotny, który odbiera gotowe próbki DNA wybranego przez klienta dnia.
 • Próbki materiału genetycznego od domniemanego ojca (wymaz) oraz od dziecka (mikroślad) należy przygotować zgodnie z instrukcją. Mikroślad jest materiałem obecnym na przykład na chusteczce higienicznej, butelce, smoczku, sztućcach, lizaku czy gumie do żucia. Badanie jest anonimowe, nie trzeba więc podawać żadnych danych osób poddawanych testowi. Próbki DNA oznaczane są jako “próbka A” oraz “próbka B”.
 • Czas oczekiwania na wynik analizy genetycznej wynosi 5-7 dni (od momentu, w którym próbki zostaną dostarczone do laboratorium) - są one udostępniane klientowi online.

Co to są testy genetyczne na ojcostwo?

 • Testy genetyczne na ojcostwo są jedynym sposobem na ostateczne ustalenie ojcostwa. Do ich wykonania niezbędne jest pozyskanie próbek materiału genetycznego od domniemanego ojca oraz od dziecka.
 • Na podstawie próbek DNA ustalane są profile genetyczne badanych osób, następnie profile te są porównywane i przeprowadzana jest analiza statystyczna.
 • Profil genetyczny jest zestawem markerów genetycznych - markery te są z kolei pokrywającymi się w pewnym stopniu u spokrewnionych osób fragmentami DNA. W naszym teście badane są 24 markery genetyczne (umożliwia to uzyskanie wiarygodnego wyniku wtedy, gdy w teście nie jest badany materiał pobrany od matki).
 • Dzięki badaniu DNA możliwe jest wykluczenie ojcostwa z pewnością 100% lub jego potwierdzenie z pewnością wynoszącą powyżej 99,9999%.

To badanie będzie pomocne:

Test na ojcostwo ➜ realizacja wysyłkowa. Zestaw pobraniowy: Wymaz od ojca, Mikroślad od dziecka

Cena online:

753.00 
Technologia badania:PCR

Czas oczekiwania na wynik:do 10 dni roboczych od otrzymania próbki przez laboratorium

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

© 2024 Zdrowegeny.pl

powered by greenlogic