Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

Test na ojcostwo OLSZTYN - gdzie wykonać badanie w Olsztynie?

Test na ojcostwo OLSZTYN - gdzie wykonać badanie w Olsztynie?

4.7
Ocena użytkowników: 3 ocen

Data publikacji: 2018-05-02

Data aktualizacji: 2018-05-02

Które punkty na terenie Olsztyna realizują anonimowe testy na ojcostwo?


Co zyskasz, jeśli zamówisz test na ojcostwo przez Zdrowegeny.pl?

 • dostęp do korzystnych promocji i cen
 • bezpłatna konsultacja z naszym specjalistą pod numerem +48 89 550 01 46
 • możliwość odebrania wyniku przez portal internetowy już po tygodniu

Anonimowy test na ojcostwo można zrealizować w domu lu udając się do naszego punktu w Olsztynie:

al. Warszawska 30, Olsztyn

numer tel. lokalny: +48 89 550 01 46

godziny otwarcia:

pn. - pt.: 7:00 - 14:00


Do których testów na ojcostwo masz dostęp w Olsztynie?

Jak wygląda przebieg testu na ojcostwo w sposób anonimowy w punkcie w Olsztynie?

 • Aby wykonać test na ojcostwo anonimowo w punkcie w Olsztynie, należy zamówić i opłacić wybrany test przez nasz portal. Rezerwacja jest potwierdzana wiadomością, w której mieści się specjalny kod składający się z litery i pięciu cyfr - uprawnia do wykonania testu w punkcie w Olsztynie.
 • Ze względu na fakt, że stacjonarne testy polegają na analizie porównawczej próbek ojca i dziecka pobranych w punkcie w Olsztynie, należy wcześniej otrzymać pisemne zezwolenie matki na test.
 • Mikroślad należy zabrać ze sobą do punktu w Olsztynie i okazać wraz z otrzymanym kodem. Pracownik punktu pobierze wówczas od domniemanego ojca i dziecka próbkę materiału genetycznego - wymaz ze śluzówki wewnętrznej strony policzka.

Jak wygląda przebieg domowego testu na ojcostwo w sposób anonimowy?

 • W celu przeprowadzenia domowego testu ustalającego ojcostwo również należy wybrać jeden z testów i opłacić na naszym portalu. Dostępne jest porównanie dwóch wymazów lub dwóch mikrośladów ze sobą oraz wymazu z mikrośladem - można wybrać najwygodniejszą możliwość.
 • Następnie należy do dwóch dni czekać na przesyłkę, w której będzie się znajdowała jedna lub dwie wymazówki oraz instrukcja pobrania.
 • Przed wykonaniem wymazu należy dokonać aktywacji testu online i rezerwacji kuriera, który zajmie się przekazaniem paczki do laboratorium.
 • Instrukcja dokładnie określa, w jaki sposób należy przygotować się i wykonać wymaz lub pobrać mikroślad. Bez zbędnego dotykania powinno się szczelnie zapakować przedmiot, który zawiera DNA pochodzące od badanej osoby. W tym celu mogą posłużyć szczotki z włosami (wraz z cebulkami), wielokrotnie użyte szczoteczki do zębów, gumy do żucia, smoczki czy też naczynia.
 • Dwa wymazy, dwa mikroślady lub wymaz i mikroślad należy właściwie zapakować i przekazać kurierowi.

Jak ustalane jest ojcostwo na podstawie DNA?

 • DNA stanowi materiał genetyczny, który charakteryzuje konkretną osobę. DNA danej osoby powstaje w momencie zapłodnienia z chromosomów matki i ojca, dlatego też połowa materiału genetycznego jest taka sama u dziecka i rodzica.
 • Pracownicy laboratorium zajmują się izolacją DNA z przekazanych im próbek, a później porównaniem określonych sekwencji w DNA dziecka i badanego mężczyzny. Zgodność sekwencji daje prawdopodobieństwo ojcostwa graniczące z pewnością, zaś ich rozbieżność w co najmniej czterech przypadkach stuprocentowo mu wyklucza.
 • Analiza DNA jest wiarygodnym i pewnym sposobem na ustalenie ojcostwa, a w Zdrowegeny.pl jest dodatkowo zapewniona pełna anonimowość testu.

To badanie będzie pomocne:

Test na ojcostwo ➜ realizacja wysyłkowa. Zestaw pobraniowy: Wymaz od ojca, Mikroślad od dziecka

Cena online:

753.00 
Technologia badania:PCR

Czas oczekiwania na wynik:do 10 dni roboczych od otrzymania próbki przez laboratorium

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

© 2024 Zdrowegeny.pl

powered by greenlogic