22 123 95 55
PL
Znajdź badanie
Test na ojcostwo Gdańsk - gdzie wykonać badanie w Gdańsku?

Test na ojcostwo Gdańsk - gdzie wykonać badanie w Gdańsku?

4.30
Ocena użytkowników: 10 ocen

W jakich miejscach w Gdańsku sprawdzisz ojcostwo anonimowo?

Co zyskujesz zamawiając test online?

 • niższy koszt analizy genetycznej
 • dostęp do rabatów Zdrowegeny.pl
 • możliwość darmowych konsultacji ze specjalistą pod numerem +48 58 727 06 86
 • raport z testu dostępny internetowo

Ojcostwo możesz zbadać wysyłkowo (bez wychodzenia z domu) lub w następujących punktach w Gdańsku

ul. Polanki 117, Gdańsk

numer tel. lokalny: +48 58 727 06 86

godziny otwarcia:

pn. - pt.: 7:15 - 12:00


Jakie typy badań DNA na ojcostwo możesz wykonać?

W Gdańsku możesz zrealizować takie testy na ojcostwo jak:

Zobacz przykładowy wynik testu na ojcostwo ❱

Jak przebiega wykonanie testu w punkcie w Gdańsku?

 • Badanie DNA na ojcostwo należy zamówić internetowo - od razu po opłaceniu badania online, do klienta dostarczane są SMS i e-mail z numerem zamówionego testu (numer złożony jest z jednej litery i pięciu cyfr).
 • Po otrzymaniu numeru testu, należy udać się z nim do dowolnego gdańskiego punktu pobrań - w punkcie pobierane są wymazy od domniemanego ojca i dziecka. Konieczne do tego jest okazanie pisemnej zgody matki.
 • Czas oczekiwania na rezultat analizy genetycznej wynosi około 5-7 dni - wynik można odczytać online lub odebrać w punkcie pobrań

Jak przebiega wysyłkowe wykonanie badania?

 • W celu zrealizowania badania DNA na ojcostwo drogą wysyłkową, należy zamówić je przez internet - w ciągu dwóch dni roboczych od zamówienia na adres wskazany przez klienta wysyłane są zestawy do pobrania próbek DNA od dziecka i domniemanego ojca.
 • Po otrzymaniu zestawu, należy aktywować test na ojcostwo przez internet (przy pomocy numeru testu) - podczas aktywacji klient wybiera datę przyjazdu kuriera po odbiór już przygotowanych próbek.
 • Próbki materiału genetycznego należy przygotować zgodnie z dołączonymi zaleceniami. Może to być wymaz lub mikroślad, czyli np. DNA obecny na smoczku, butelce, chusteczce higienicznej, szklance, lizaku, sztućcach, gumie do żucia). Nie należy podawać danych osób, które są poddawane badaniu. Wynik testu udostępniany jest przez platformę internetową, do 7 dni od dostarczenia próbek DNA do laboratorium.

Czy badania DNA na ojcostwo są wiarygodne?

 • Badania DNA na ojcostwo to skuteczny sposób na potwierdzenie lub wykluczenie ojcostwa - testy genetyczne uznawane są za jedną z najbardziej wiarygodnych metod diagnostycznych.
 • Do wykonania takiego badania niezbędne jest tylko pozyskanie próbek materiału genetycznego od dziecka i domniemanego ojca - pozwala to na określenie ich profili genetycznych.
 • Profil genetyczny jest zestawem fragmentów DNA (markerów genetycznych) pokrywających się częściowo u biologicznych krewnych - uzyskane profile genetyczne dziecka i domniemanego ojca są następnie wzajemnie porównywane.
 • Dzięki badaniu DNA, ojcostwo wykluczane jest z pewnością 100%, a potwierdzane z pewnością większą niż 99,9999%. Ojcostwa nigdy nie można potwierdzić stuprocentowo ze względu na teoretyczną możliwość posiadania takich samych profili genetycznych u dwóch osób ze sobą niespokrewnionych (w praktyce szansa ta jest bliska zeru).

Aktualizacja: 2023-08-07

Data publikacji: 2018-05-15

Test na ojcostwo ➜ realizacja wysyłkowa. Zestaw pobraniowy: Wymaz od ojca, Mikroślad od dziecka


753.00 na stronie
Technologia badania:
PCR
Czas oczekiwania na wynik:
do 10 dni roboczych od otrzymania próbki przez laboratorium

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

Masz pytania?

Zadzwoń, a chętnie na nie odpowiemy