22 123 95 55
PL
Znajdź badanie

Koronawirus SARS-CoV-2 – zaświadczenie lekarskie zwalniające z kwarantanny w Norwegii

5.00
Ocena użytkowników: 1 ocen

Jest to zaświadczenie zwalniające z kwarantanny w Norwegii, wystawiane tylko do pozytywnych wyników testów RT-PCR sprzed co najmniej 4 tygodni. 

Jest to zaświadczenie lekarskie zgodne z wymaganiami rządu norweskiego. Wprowadził on możliwość zwolnienia z kwarantanny po wjeździe do Norwegii w oparciu o udokumentowanie bycia ozdrowieńcem. 

Polega to na okazaniu pozytywnego wyniku badania RT-PCR sprzed co najmniej 4 tygodni i zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego uzyskanie takiego wyniku.

Zaświadczenie takie wystawiane jest tylko do pozytywnych wyników badań RT-PCR zarejestrowanych w systemie DIAGNOSTYKI.

W przypadku tej usługi nie są uznawane kody rabatowe.

Wykupując tę usługę otrzymujesz:

  • zaświadczenie lekarskie zwalniające z kwarantanny w Norwegii

Jest to zaświadczenie lekarskie pozwalające na zniesienie obowiązkowej kwarantanny w Norwegii

  • Zaświadczenie to spełnia wymogi rządu norweskiego.
  • Jest ono przeznaczone dla ozdrowieńców - obowiązek kwarantanny zostanie zniesiony w przypadku osoby, która otrzymała pozytywny (wskazujący na infekcję koronawirusem SARS-CoV-2) wynik badania molekularnego RT-PCR co najmniej 4 tygodnie wcześniej. 
  • Po wjeździe do Norwegii, należy okazać pozytywny wynik badania RT-PCR sprzed co najmniej 4 tygodni oraz zaświadczenie lekarskie potwierdzające uzyskanie takiego wyniku.
  • Zaświadczenia lekarskie wystawiane są tylko do badań zarejestrowanych w systemie sieci laboratoriów DIAGNOSTYKA (zaświadczenie nie zostanie wystawione do wyniku badania przeprowadzonego w laboratorium spoza sieci DIAGNOSTYKA).
  • Zaświadczenie należy pobrać ze strony internetowej laboratorium.
  • Zaświadczenia to pliki PDF, do odczytania których służy program Adobe Acrobat Reader. Przeglądanie plików PDF w innym programie pociąga za sobą ryzyko braku odczytu niektórych danych, a w tym podpisu elektronicznego na zaświadczeniu.

Koronawirus SARS-CoV-2 – zaświadczenie lekarskie zwalniające z kwarantanny w Norwegii


110.00 na stronie
Chwilowo niedostępne
Technologia badania:
Zaświadczenie do badania RT-PCR
Czas oczekiwania na wynik:
do 12 godzin roboczych