22 123 95 55
PL
Znajdź badanie

Koronawirus SARS-CoV-2 - zaświadczenie lekarskie zwalniające z kwarantanny w USA

4.40
Ocena użytkowników: 13 ocen

To zaświadczenie zwalnia z kwarantanny po przylocie do USA. Jest przeznaczone dla ozdrowieńców - wystawiane jest tylko do pozytywnych wyników badań RT-PCR wykonanych przynajmniej 3 tygodnie wcześniej.

Rząd USA wprowadził możliwość zwolnienia z kwarantanny po przylocie w oparciu o udokumentowanie bycia ozdrowieńcem. 

Polega to na okazaniu zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego fakt bycia ozdrowieńcem, odnoszącego się do pozytywnego wyniku badania RT-PCR wykonanego przynajmniej 3 tygodnie wcześniej.

Oferowane zaświadczenie lekarskie wystawiane jest tylko do pozytywnych wyników badań RT-PCR zarejestrowanych w systemie sieci DIAGNOSTYKA.

W przypadku tej usługi nie są uznawane kody rabatowe.

Wykupując tę usługę otrzymujesz:

  • zaświadczenie lekarskie zwalniające z kwarantanny w USA

To zaświadczenie lekarskie pozwoli na zniesienie kwarantanny po przylocie do USA

  • Jest to zaświadczenie zgodne z wymogami rządu USA. Wprowadził on możliwość zwolnienia z kwarantanny po przylocie do USA dla osób, które przebyły infekcję koronawirusem SARS-CoV-2 i otrzymały pozytywny wynik badania molekularnego RT-PCR przynajmniej 3 tygodnie wcześniej. 
  • Zwolnienie z kwarantanny jest możliwe w oparciu o udokumentowanie bycia ozdrowieńcem. Należy okazać zaświadczenie lekarskie potwierdzające fakt bycia ozdrowieńcem, które odnosi się do pozytywnego wyniku badania RT-PCR.
  • Zaświadczenie lekarskie może zostać wystawione tylko do wyniku pozytywnego badania RT-PCR zarejestrowanego w systemie sieci laboratoriów DIAGNOSTYKA - zaświadczenie NIE ZOSTANIE wystawione do wyniku testu przeprowadzonego w laboratorium spoza sieci DIAGNOSTYKA.
  • Zaświadczenie należy pobrać przez stronę internetową laboratorium.
  • Zaświadczenie ma format pliku PDF - do jego odczytania służy program Adobe Acrobat Reader. Przeglądanie plików PDF w innym programie pociąga za sobą ryzyko braku odczytu niektórych danych, a w tym podpisu elektronicznego na zaświadczeniu.

Koronawirus SARS-CoV-2 - zaświadczenie lekarskie zwalniające z kwarantanny w USA


110.00 na stronie
Chwilowo niedostępne
Technologia badania:
Zaświadczenie do badania RT-PCR
Czas oczekiwania na wynik:
do 12 godzin roboczych