22 123 95 55

Koronawirus SARS-CoV-2 – zaświadczenie lekarskie zwalniające z kwarantanny w Saksonii-Anhalt (Niemcy)

5.00
Ocena użytkowników: 3 ocen

To zaświadczenie zwalnia z kwarantanny w Saksonii-Anhalt w Niemczech. Jest wystawiane tylko do pozytywnych wyników badań RT-PCR sprzed co najmniej 21 dni. 

To zaświadczenie lekarskie jest zgodne z wymaganiami rządu landu Saksonia-Anhalt, który wprowadził możliwość zwolnienia z kwarantanny po wjeździe do landu w oparciu o udokumentowanie bycia ozdrowieńcem. 

Konieczne jest do tego okazanie pozytywnego wyniku badania RT-PCR sprzed co najmniej 21 dni oraz zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego otrzymanie takiego wyniku.

Oferowane zaświadczenie lekarskie wystawiane jest tylko do pozytywnych wyników badań RT-PCR zarejestrowanych w systemie sieci DIAGNOSTYKA.

W przypadku tej usługi nie są uznawane kody rabatowe.

Wykupując tę usługę otrzymujesz:

  • zaświadczenie lekarskie zwalniające z kwarantanny w Saksonii-Anhalt

To zaświadczenie lekarskie pozwoli na zniesienie obowiązkowej kwarantanny w Saksonii-Anhalt (Niemcy)

  • Jest to zaświadczenie spełniające wymogi rządu landu Saksonia-Anhalt, przeznaczone tylko dla osób, które przebyły infekcję koronawirusem SARS-CoV-2.
  • Zwolnienie z kwarantanny po wjeździe do landu Saksonia-Anhalt jest możliwe po okazaniu pozytywnego wyniku testu RT-PCR na koronawirusa SARS-CoV-2 sprzed co najmniej 21 dni wraz z zaświadczeniem lekarskim potwierdzającym otrzymanie takiego wyniku.
  • Zaświadczenia lekarskie wystawiane są tylko do wyników pozytywnych badań RT-PCR zarejestrowanych w systemie sieci laboratoriów DIAGNOSTYKA - zaświadczenie NIE ZOSTANIE wystawione do wyniku testu przeprowadzonego w laboratorium spoza sieci DIAGNOSTYKA.
  • Zaświadczenie należy pobrać przez stronę internetową laboratorium.
  • Zaświadczenie ma format pliku PDF - do jego odczytania służy program Adobe Acrobat Reader. Przeglądanie plików PDF w innym programie pociąga za sobą ryzyko braku odczytu niektórych danych, a w tym podpisu elektronicznego na zaświadczeniu.

Koronawirus SARS-CoV-2 – zaświadczenie lekarskie zwalniające z kwarantanny w Saksonii-Anhalt (Niemcy)


110.00 na stronie
Technologia badania:
Zaświadczenie do badania RT-PCR
Czas oczekiwania na wynik:
do 12 godzin roboczych