22 123 95 55

Test Antygenowy Ilościowy - Koronawirus SARS-CoV-2 - Z zaświadczeniem lekarskim na Wyspy Kanaryjskie

Badanie polega na ilościowym oznaczeniu antygenu N koronawirusa SARS-CoV-2. Wraz z ujemnym wynikiem otrzymasz zaświadczenie lekarskie na Wyspy Kanaryjskie.

Dodatni wynik badania z bardzo wysokim prawdopodobieństwem oznacza aktywną infekcję SARS-CoV-2 (skuteczność testu wynosi powyżej 95%). Jest to test Abbotta.

Do ujemnego wyniku badania dołączane jest zaświadczenie lekarskie na Wyspy Kanaryjskie (w języku angielskim). 

BADANIE REALIZOWANE JEST PO OPŁACENIU ONLINE. NA POBRANIE NALEŻY PRZYNIEŚĆ ZE SOBĄ DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT - W PUNKCIE NALEŻY PODAĆ NUMER I SERIĘ DOKUMENTU.

W tym badaniu nie są uznawane kody rabatowe.

90% badań jest realizowanych do 12h, dla 10% czas realizacji może wynieść do 24h.

W ramach pakietu badamy obecność:

  • infekcji koronawirusem SARS-CoV-2

Test antygenowy ilościowy - na czym polega?

  • To pierwszy test na polskim rynku, który służy do ilościowego oznaczania antygenu N (białka nukleokapsydu) koronawirusa SARS-CoV-2 w pobranym od Pacjenta wymazie z nosogardzieli.
  • Wykonanie badania zalecane jest w ciągu pierwszych 10 dni od wystąpienia objawów - antygen N wykrywalny jest w ostrej fazie zakażenia SARS-CoV-2. 
  • Dodatni wynik testu, zgodnie z definicją przypadku COVID-19 na potrzeby nadzoru epidemiologicznego nad zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, wypełnia kryterium laboratoryjne przypadku potwierdzonego COVID-19 (definicja z dnia 31.10.2020) i jest równoważny z wykryciem w badanym materiale obecności zakaźnych cząsteczek wirusa.
  • Wynik ujemny testu ilościowego nie wyklucza infekcji koronawirusem SARS-CoV-2 stuprocentowo. Wynik ten trzeba interpretować uwzględniając wywiad epidemiologiczny, ewentualne objawy u Pacjenta i wyniki innych dostępnych procedur diagnostycznych.
  • W ramach oferowanego przez nas badania, do ujemnego wyniku wystawiane jest zaświadczenie lekarskie na Wyspy Kanaryjskie.
  • W porównaniu do testu antygenowego jakościowego, badanie ilościowe przeprowadzane jest na zautomatyzowanych platformach immunochemicznych.
  • Dzięki temu zapewniona jest lepsza kontrola procesu laboratoryjnego i uniezależnienie wyniku od subiektywizmu operatora (odczytu wizualnego wyników testów jakościowych).

Test Antygenowy Ilościowy - Koronawirus SARS-CoV-2 - Z zaświadczeniem lekarskim na Wyspy Kanaryjskie


220.00 na stronie
Technologia badania:
Test ilościowy, met. CLIA, test Abbotta
Czas oczekiwania na wynik:
średni czas do 12h, maksymalny do 24h

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce