22 123 95 55
PL

Koronawirus SARS-CoV-2 - badanie RT-PCR z zaświadczeniem lekarskim do Hiszpanii + Wyspy Kanaryjskie, Grecji, Egiptu lub Maroka, wynik do 24 godzin roboczych

5.00
Ocena użytkowników: 7 ocen

Ten test molekularny sprawdza, czy jesteśmy zarażeni koronawirusem SARS-CoV-2. Do ujemnego wyniku badania wystawiane jest zaświadczenie lekarskie do Hiszpanii, Grecji, Egiptu lub Maroka. Czas oczekiwania na wynik to maksymalnie 24 godziny robocze.

Jest to badanie wykonywane przy pomocy metody Real-Time RT-PCR z wymazu z gardła lub nosogardzieli. 

BADANIE REALIZOWANE JEST PO OPŁACENIU ONLINE. 

Do ujemnego wyniku testu wystawiane jest zaświadczenie do Hiszpanii, Grecji, Egiptu lub Maroka - dzięki takiemu zaświadczeniu będzie możliwe przekroczenie granicy, a obowiązek kwarantanny zostanie zniesiony.

W tym badaniu nie są uznawane kody rabatowe. BADANIE WYKONYWANE JEST W WARSZAWIE I KRAKOWIE.

UWAGA! Przed udaniem się w podróż sprawdź obowiązujące przepisy wjazdowe do kraju, do którego się udajesz na stronie Ambasady kraju docelowego lub MSZ.

NA POBRANIE NALEŻY PRZYNIEŚĆ ZE SOBĄ DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT - W PUNKCIE NALEŻY PODAĆ NUMER I SERIĘ DOKUMENTU.

W ramach pakietu badamy:

  • obecność koronawirusa SARS-CoV-2

Na czym polega to badanie w kierunku infekcji koronawirusem SARS-CoV-2?

  • Oferowany przez nas test to badanie molekularne, wykonywane przy pomocy metody Real-Time RT-PCR.
  • Badanie to polega na identyfikacji materiału genetycznego koronawirusa SARS-CoV-2 w pobranej od Pacjenta próbce (wymaz z gardła lub nosogardzieli). 
  • Badania molekularne są rekomendowane przez WHO (Światową Organizację Zdrowia) i są jedynymi testami umożliwiającymi potwierdzenie lub wykluczenie aktuwnego zakażenia SARS-CoV-2.
  • Do ujemnego wyniku testu wystawiane jest dodatkowo zaświadczenie lekarskie do Hiszpanii, Grecji, Egiptu lub Maroka (w języku angielskim).
  • W przypadku uzyskania wyniku wątpliwego konieczne jest powtórzenie badania z nowej próbki.
  • Ze względów epidemiologicznych do czasu uzyskania wyniku powtórnego badania zaleca się postępowanie jak w przypadku wyniku pozytywnego.

Koronawirus SARS-CoV-2 - badanie RT-PCR z zaświadczeniem lekarskim do Hiszpanii + Wyspy Kanaryjskie, Grecji, Egiptu lub Maroka, wynik do 24 godzin roboczych


389.00 na stronie
Technologia badania:
Real-Time RT-PCR
Czas oczekiwania na wynik:
do 24 godzin roboczych

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce