22 123 95 55
PL
Znajdź badanie

Koronawirus SARS-CoV-2 ULTRA EXPRESS - badanie RT-PCR z zaświadczeniem lekarskim w języku angielskim (wynik do 5 godzin roboczych)

4.60
Ocena użytkowników: 7 ocen

Wykonując test dowiesz się, czy przechodzisz infekcję SARS-CoV-2. Wraz z ujemnym wynikiem otrzymasz zaświadczenie lekarskie w j. angielskim. Czas oczekiwania na wynik wynosi tylko do 5 godzin roboczych.

Badanie wykonywane jest z wymazu z gardła lub nosogardzieli.

BADANIE REALIZOWANE JEST PO OPŁACENIU ONLINE. 

BADANIE WYKONYWANE JEST W WARSZAWIE W PUNKCIE POBRAŃ PRZY UL. MARSZAŁKOWSKIEJ 68/70, UL. OLBRACHTA 126 ORAZ UL. JUTRZENKI 100.

W tym badaniu nie są uznawane kody rabatowe.

Badanie przeznaczone jest dla osób, które potrzebują uzyskać potwierdzające wynik zaświadczenie lekarskie w języku angielskim.

NA POBRANIE NALEŻY PRZYNIEŚĆ ZE SOBĄ DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT - W PUNKCIE NALEŻY PODAĆ NUMER I SERIĘ DOKUMENTU.

UWAGA! Przed udaniem się w podróż sprawdź obowiązujące przepisy wjazdowe do kraju, do którego się udajesz na stronie Ambasady kraju docelowego lub MSZ.

W ramach pakietu badamy:

  • obecność koronawirusa SARS-CoV-2

Badanie molekularne - sposób na potwierdzenie lub wykluczenie aktualnego zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2

  • Testy molekularne są rekomendowaną przez WHO (Światową Organizację Zdrowia) metodą stosowaną w diagnostyce aktualnie występującego zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 
  • Dzięki badaniom tego typu możliwe jest wykrycie materiału genetycznego koronawirusa SARS-CoV-2 w pobranym od Pacjenta wymazie z gardła lub nosogardzieli. 
  • Testy te wykonywane są przy pomocy bardzo czułej techniki Real-Time RT-PCR. 
  • Do ujemnego wyniku testu dołączane jest zaświadczenie lekarskie w języku angielskim - dzięki niemu możliwe będzie przekroczenie granicy, może zostać zniesiony również obowiązek kwarantanny.
  • W przypadku uzyskania wyniku wątpliwego konieczne jest powtórzenie badania z nowej próbki.
  • Ze względów epidemiologicznych do czasu uzyskania wyniku powtórnego badania zaleca się postępowanie jak w przypadku wyniku pozytywnego.

Koronawirus SARS-CoV-2 ULTRA EXPRESS - badanie RT-PCR z zaświadczeniem lekarskim w języku angielskim (wynik do 5 godzin roboczych)


699.00 na stronie
Chwilowo niedostępne
Technologia badania:
Real-time RT-PCR
Czas oczekiwania na wynik:
do 5 godzin roboczych

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce