22 123 95 55

Koronawirus SARS-CoV-2, wirus grypy typu A i B ULTRA EXPRESS - badanie molekularne RT-PCR (wynik do 3 godzin roboczych od pobrania)

Dzięki badaniu bardzo szybko sprawdzisz, czy jesteś zarażony koronawirusem SARS-CoV-2. Wynik testu otrzymasz w ciągu tylko 3 godzin roboczych od pobrania. W teście badana jest dodatkowo obecność wirusa grypy typu A i B.

Materiałem do badania jest wymaz z gardła lub nosogardzieli. Jest to badanie molekularne wykonywane przy pomocy metody Real-Time RT-PCR.

BADANIE REALIZOWANE JEST PO OPŁACENIU ONLINE.

BADANIE WYKONYWANE JEST W WARSZAWIE W PUNKCIE POBRAŃ PRZY UL. MARSZAŁKOWSKIEJ 68/70 ORAZ UL. OLBRACHTA 126.

BADANIE WYKONYWANE JEST RÓWNIEŻ PRZY UL. TUSZYŃSKIEJ 19 W ŁODZI ORAZ PRZY UL. ŻYCZKOWSKIEGO 16 W KRAKOWIE.

W tym badaniu nie są uznawane kody rabatowe.

W ramach pakietu badamy:

  • obecność koronawirusa SARS-CoV-2
  • obecność wirusa grypy typu A i B

Dzięki temu badaniu możliwe jest potwierdzenie lub wykluczenie aktualnej infekcji SARS-CoV-2 już w 3 godziny od pobrania próbki

  • Badania molekularne to rekomendowane przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) testy stosowane w diagnostyce aktualnej infekcji koronawirsem SARS-CoV-2. 
  • Testy te pozwalają na wykrycie w pobranej od Pacjenta próbce (wymaz z gardła lub nosogardzieli) genów koronawirusa SARS-CoV-2.
  • W zależności od zastosowanego testu, identyfikowane są 2 lub 3 geny spośród genów wspólnych dla podrodzaju Sarbecovirus (gen E) oraz charakterystycznych wyłącznie dla SARS-CoV-2 (N, RdRp lub ORF1ab).
  • Oferowane przez nas badanie wykonywane jest przy pomocy bardzo czułej techniki molekularnej Real-Time RT-PCR.
  • W przypadku uzyskania wyniku wątpliwego konieczne jest powtórzenie badania z nowej próbki.
  • Ze względów epidemiologicznych do czasu uzyskania wyniku powtórnego badania zaleca się postępowanie jak w przypadku wyniku pozytywnego.
  • W ramach oferowanego przez nas badania oceniana jest także dodatkowo obecność wirusa grypy typu A i B - ze względu na występujące objawy, grypa może być mylona z infekcją koronawirusem SARS-CoV-2.

Koronawirus SARS-CoV-2, wirus grypy typu A i B ULTRA EXPRESS - badanie molekularne RT-PCR (wynik do 3 godzin roboczych od pobrania)


699.00 na stronie
Technologia badania:
Real-time RT-PCR
Czas oczekiwania na wynik:
do 3 godzin roboczych

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce