22 123 95 55
PL
Znajdź badanie

Koronawirus SARS-CoV-2 EXPRESS - badanie RT-PCR z zaświadczeniem lekarskim w języku niemieckim (wynik do 9 godzin roboczych od pobrania)

5.00
Ocena użytkowników: 4 ocen

Dzięki badaniu już w ciągu 9 godzin od pobrania uzyskasz informację, czy występuje u Ciebie infekcja koronawirusem SARS-CoV-2. Do wyniku wystawiane jest zaświadczenie lekarskie w języku niemieckim.

To test RT-PCR, rekomendowany przez Światową Oragnizację Zdrowia (WHO). Test wykonywany jest z wymazu z nosogardzieli lub gardła. 

BADANIE REALIZOWANE JEST PO OPŁACENIU ONLINE.

BADANIE WYKONYWANE JEST W WARSZAWIE I ŁODZI.

Badanie EXPRESS można wykonać w punktach pobrań przy ul. Marszałkowskiej 68/70, ul. Olbrachta 126, ul. Jutrzenki 100, ul. Okrzei 18/U5 w Warszawie oraz w punkcie pobrań przy ul. Tuszyńskiej 19 w Łodzi.

Do ujemnego wyniku wystawiane jest zaświadczenie lekarskie w języku niemieckim.

W tym badaniu nie są uznawane kody rabatowe.

UWAGA! Przed udaniem się w podróż sprawdź obowiązujące przepisy wjazdowe do kraju, do którego się udajesz na stronie Ambasady kraju docelowego lub MSZ.

W ramach pakietu badamy:

  • obecność koronawirusa SARS-CoV-2

Testy molekularne a infekcja koronawirusem SARS-CoV-2

  • Testy molekularne są jedynymi badaniami rekomendowanymi przez Światową Organizację Zdrowia do diagnozowania infekcji koronawirusem SARS-CoV-2. 
  • Dzięki tym badaniom możliwe jest zweryfikowanie, czy w pobranej od Pacjenta próbce materiału znajdują się geny koronawirusa SARS-CoV-2. Technika wykorzystywana do wykonania takich badań to Real-Time RT-PCR. 
  • W przypadku uzyskania ujemnego wyniku badania, dołączane jest do niego zaświadczenie lekarskie w języku niemieckim. Dzięki temu zaświadczeniu może zostać zniesiony obowiązek kwarantanny. Takie zaświadczenie może być również przydatne np. dla pracodawcy.
  • W przypadku uzyskania wyniku wątpliwego konieczne jest powtórzenie badania z nowej próbki.
  • Ze względów epidemiologicznych do czasu uzyskania wyniku powtórnego badania zaleca się postępowanie jak w przypadku wyniku pozytywnego.

Koronawirus SARS-CoV-2 EXPRESS - badanie RT-PCR z zaświadczeniem lekarskim w języku niemieckim (wynik do 9 godzin roboczych od pobrania)


613.00 na stronie
Chwilowo niedostępne
Technologia badania:
Real-Time RT-PCR
Czas oczekiwania na wynik:
do 9 godzin roboczych

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce