22 123 95 55
PL
Znajdź badanie

Koronawirus SARS-CoV-2 EXPRESS - badanie molekularne RT-PCR w Warszawie (wynik do 7 godzin roboczych od pobrania)

4.00
Ocena użytkowników: 46 ocen

Badanie pozwala na szybkie potwierdzenie lub wykluczenie obecności koronawirusa SARS-CoV-2 - wynik badania otrzymasz już do 7 godzin roboczych. Badanie Express realizowane tylko w Warszawie.

Badanie wykonywane jest z wymazu z gardła lub nosogardzieli. Jest to badanie zgodne z rekomendacjami WHO (Światowej Organizacji Zdrowia).

BADANIE REALIZOWANE JEST PO OPŁACENIU ONLINE.

BADANIE WYKONYWANE JEST W WARSZAWIE.

Badanie EXPRESS można wykonać w Warszawie w punktach pobrań przy ul. Marszałkowskiej 68/70, ul. Olbrachta 126, ul. Jutrzenki 100 oraz ul. Okrzei 18/U5.

W tym badaniu nie są uznawane kody rabatowe.

W ramach pakietu badamy:

  • obecność koronawirusa SARS-CoV-2

SARS-CoV-2 - na czym polega diagnostyka molekularna zakażeń tym koronawirusem? 

  • Koronawirus SARS-CoV-2 wywołuje chorobę COVID-19. Dotychczas na całym świecie stwierdzono już ponad 28 milionów przypadków zakażeń SARS-CoV-2, wirus ten przyczynił się również do ponad 900 tysięcy zgonów.
  • Objawy infekcji SARS-CoV-2 mogą być bardzo różne - u jednych zakażenie przechodzi nie powodując żadnych bądź bardzo łagodne objawy, podczas gdy u innych może doprowadzić do groźnych powikłań i zgonu Pacjenta.
  • Badanie molekularne są jedyną metodą pozwalającą wiarygodnie potwierdzić lub wykluczyć infekcję koronawirusem SARS-CoV-2. Testy te wykonywane są przy pomocy metody Real-time RT-PCR i umożliwiają identyfikację genów koronawirusa w pobranej od Pacjenta próbce materiału.
  • W przypadku uzyskania wyniku wątpliwego konieczne jest powtórzenie badania z nowej próbki. Ze względów epidemiologicznych do czasu uzyskania wyniku powtórnego badania zaleca się postępowanie jak w przypadku wyniku pozytywnego.

Koronawirus SARS-CoV-2 EXPRESS - badanie molekularne RT-PCR w Warszawie (wynik do 7 godzin roboczych od pobrania)


594.00 na stronie
799.00 w placówce
Chwilowo niedostępne
Technologia badania:
Real-time RT-PCR
Czas oczekiwania na wynik:
do 7 godzin roboczych

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce