Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

Test NIFTY Gdańsk - gdzie zrobić badanie w Gdańsku?

Test NIFTY Gdańsk - gdzie zrobić badanie w Gdańsku?

4.0
Ocena użytkowników: 38 ocen

Data publikacji: 2018-03-07

Data aktualizacji: 2018-03-07

Co obejmuje oferta na Zdrowegeny.pl?

  • Możliwość wykonania badania NIFTY Pro w domu - umawiasz się z pielęgniarką na pobranie krwi w wybranym przez Ciebie miejscu
  • Korzystne zniżki na wykonanie badania
  • Fachowa pomoc na każdym etapie realizacji testu

Uwaga! Testy NIFTY w ofercie Zdrowegeny.pl są oryginalnymi testami, które realizowane są przez BGI (poprzez partnerstwo z Medfemina) - laboratorium mające wyłączne prawo do testów NIFTY.

W Gdańsku możliwe jest podejście do badania NIFTY Pro poprzez zamówienie pielęgniarki do pobrania domowego. Zamów pod numerem +48 58 727 06 86

Jak zrobić test NIFTY Pro w Gdańsku?

  • Rezerwacji badania możesz dokonać poprzez naszą stronę internetową - wystarczy podać swoje dane i opłacić test. W ramach potwierdzenia otrzymasz numer swojego badania, który będzie potrzebny w trakcie realizacji.
  • Nasz specjalista skontaktuje się telefonicznie z Tobą i przeprowadzi krótki wywiad, na podstawie którego zostanie przygotowane skierowanie na badanie.
  • W wybranym terminie i miejscu pielęgniarka pobierze od Ciebie próbkę krwi żylnej (nie musisz być na czczo), którą później przekaże do laboratorium w celu wykonania analizy.
  • Za pośrednictwem swojej poczty elektronicznej otrzymasz wynik testu NIFTY Pro - czas oczekiwania na rezultat wynosi do 10 dni roboczych.

Test NIFTY Pro - czego się z niego dowiesz?

  • Test NIFTY Pro pozwala w bezpieczny sposób zbadać geny wciąż rozwijającego się płodu i na tej podstawie ocenić jego stan zdrowia.
  • W tym badaniu możliwe jest stwierdzenie trisomii chromosomów 9, 13, 16, 18, 21, 22, zaburzeń w ilości chromosomów płciowych (X, XXY, XXX, XYY) oraz 84 różnych zespołów mikrodelecyjnych i mikroduplikacyjnych.
  • Test NIFTY Pro ma 99% czułości. Jednak jest uznawany za badanie przesiewowe - stwierdzenie nieprawidłowości wymaga potwierdzenia badaniem inwazyjnym.

Jakie możesz zrobić w Gdańsku testy prenatalne wykonasz?

Nasze punkty pobrań w Gdańsku realizują również inne nieinwazyjne badania prenatalne:


To badanie będzie pomocne:

Test NIFTY Pro

Cena w placówce

2459.00 

Cena online:

2290.00 
Technologia badania:Sekwencjonowanie Nowej Generacji

Czas oczekiwania na wynik:do 10 dni roboczych od otrzymania próbki przez laboratorium

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

© 2024 Zdrowegeny.pl

powered by greenlogic