22 123 95 55

Koronawirus SARS-CoV-2 EXPRESS - badanie RT-PCR z zaświadczeniem lekarskim w języku angielskim (wynik do 9 godzin roboczych od pobrania)

Już w ciągu 9 godzin od pobrania dowiesz się, czy jesteś zarażony koronawirusem SARS-CoV-2. Do wyniku wystawiane jest zaświadczenie lekarskie w j. angielskim. Badanie realizowane jest tylko w Warszawie.

Jest to badanie rekomendowane przez WHO (Światową Oragnizację Zdrowia), wykonywane z wymazu z nosogardzieli lub gardła. 

BADANIE REALIZOWANE JEST PO OPŁACENIU ONLINE.

BADANIE WYKONYWANE JEST W WARSZAWIE.

Rekomendowane miejsce do wykonania badania EXPRESS: Warszawa: ul. Puławska 266, Tor Wyścigów Konnych Służewiec, czynny w godz. 8:00 - 13:00 (pn.-pt), 8:00 - 12:00 (sb.). Jeśli udajesz się do tego punktu, to poinformuj personel namiotu o Twoim badaniu EXPRESS zaraz po przybyciu na miejsce. 

Inne punkty pobrań przy ul. Olbrachta, ul. Okrzei 18/U5, KEN 61

Do ujemnego wyniku wystawiane jest zaświadczenie lekarskie w języku angielskim. Dzięki niemu może zostać zniesiony obowiązek kwarantanny, może ono zostać także wykorzystane np. dla pracodawcy. Zaświadczenie ważne jest do 72 h od dnia wystawienia.

W tym badaniu nie są uznawane kody rabatowe.

W ramach pakietu badamy:

  • obecność koronawirusa SARS-CoV-2

Koronawirus SARS-CoV-2 - na czym polegają badania molekularne stosowane w diagnostyce infekcji?

  • Badania molekularne to jedyne testy służące do wykluczenia bądź potwierdzenia infekcji koronawirusem SARS-CoV-2. Badania te rekomendowane są przez WHO, czyli Światową Organizację Zdrowia. Są one wykonywane przy pomocy metody Real-Time RT-PCR.
  • Istotą tych testów jest sprawdzenie, czy w materiale pobranym od Pacjenta obecne są geny koronawirusa SARS-CoV-2. Materiał do badania stanowi pobrany od Pacjenta wymaz z gardła lub nosogardzieli. 
  • Jeśli wynik tego badania będzie ujemny (czyli gdy obecność SARS-CoV-2 zostanie wykluczona), Pacjent otrzyma także potwierdzające uzyskany wynik zaświadczenie lekarskie w języku angielskim. Zaświadczenie pozwoli na zniesienie obowiązku kwarantanny, może okazać się również przydatne np. dla pracodawcy.
  • W przypadku uzyskania wyniku wątpliwego konieczne jest powtórzenie badania z nowej próbki. Ze względów epidemiologicznych do czasu uzyskania wyniku powtórnego badania zaleca się postępowanie jak w przypadku wyniku pozytywnego.

Koronawirus SARS-CoV-2 EXPRESS - badanie RT-PCR z zaświadczeniem lekarskim w języku angielskim (wynik do 9 godzin roboczych od pobrania)


804.00 na stronie
Technologia badania:
Real-time RT-PCR
Czas oczekiwania na wynik:
do 9 godzin roboczych

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce