22 123 95 55
PL
Znajdź badanie

Genodiet®

4.10
Ocena użytkowników: 32 ocen

Pakiet badań Genodiet® to unikalny sposób na ustalenie indywidualnego profilu metabolicznego człowieka na podstawie analizy genów

Dzięki badaniu Genodiet® możliwe jest wprowadzenie diety DNA - zgodnej z potrzebami własnego organizmu

Dieta DNA pozwoli na uniknięcie takich chorób jak cukrzyca czy nadciśnienie, uzyskanie i utrzymanie odpowiedniej masy ciała czy na spowolnienie procesów starzenia

Cena pakietu Genodiet® uwzględnia:

 • zestaw do pobrania materiału genetycznego
 • wykonanie badania genetycznego Genodiet®
 • obszerny raport z badania wraz z zaleceniami żywieniowymi
 • konsultacja z dietetykiem celem spersonalizowania stylu życia i diety

Genodiet® Completo - wszystko co musisz wiedzieć

 • Badanie Genodiet® wykorzystuje najnowsze informacje z dziedziny nutrigenomiki i nutrigenetyki w celu określenia profilu żywieniowego danej osoby. Zostało opracowane przez naukowców z uniwersytetów w Mediolanie, Ferrarze, Modenie, Bolonii oraz Miami na postawie tysięcy publikacji naukowych.
 • Badanie polega na analizie genów i ocenie ich wzajemnego wpływu na siebie - wzajemne zależności pomiędzy genami są unikalne dla każdej osoby.
 • Materiał genetyczny każdego człowieka pozostaje taki sam przez całe życie - nie ma więc potrzeby powtarzania badania Genodiet®. Badanie to jest jedyną dostępną w Polsce metodą, pozwalającą na określenie profilu metabolicznego.
 • Badanie Genodiet® składa się z trzech modułów (Slim, Health i Sensor), które wzajemnie się uzupełniają i uwzględniają relacje między genami a odżywianiem. Moduły te dotyczą problemów z nadwagą lub niedowagą, ryzyka rozwoju chorób zależnych od diety czy zapewnienia organizmowi odpowiedniej odporności.
 • Na podstawie otrzymanych wyników badania Genodiet®, dla każdego pacjenta przygotowywany jest specjalny raport oraz indywidualne wytyczne żywieniowe dzięki czemu każda osoba będzie mogła odżywiać się w sposób najbardziej odpowiedni dla swojego organizmu. Dieta DNA to gwarancja poprawy wyglądu, samopoczucia, stanu zdrowia i jakości życia!
 • Szefem naukowym projektu jest Giovanni Scapagnini - prof. medycyny i biochemii klinicznej wydziału medycyny i chirurgii na Uniwersytecie Molise. 
 • Prof. Scapagnini to światowej sławy naukowiec, jest ekspertem - członkiem “American Society for Neuroscience”, Sekretarzem Generalnym Fundacji ONLUS, członkiem Rady Naukowej “American Academy of Anti-Aging Medicine”, członkiem Towarzystwa Naukowego SINUT (Włoskie Stowarzyszenie Nutriceutyki), Sekretarzem Naukowym i Członkiem Założycielem Towarzystwa Naukowego CLIMAA na rzecz długowieczności i medycyny Anti-Aging.
 • Prof. Scapagnini jest również autorem kilkudziesięciu publikacji w najbardziej prestiżowych magazynach, wielu badań klinicznych i kilku patentów naukowych. Badanie Genodiet zostało opracowane przez naukowców z czterech włoskich uniwersytetów - w Mediolanie, Ferrarze, Modenie, Bolonii oraz amerykańskiego uniwersytetu w Miami na postawie tysięcy publikacji naukowych.

Genodiet®


1690.00 na stronie
2000.00 w placówce
Chwilowo niedostępne
Technologia badania:
Sekwencjonowanie DNA
Czas oczekiwania na wynik:
do 7 tygodni

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce