22 123 95 55
PL
Znajdź badanie

Genodiet iGenesis 4 – Waga i Zdrowie

4.70
Ocena użytkowników: 34 ocen

To badanie genetyczne to sposób na swój piękny wygląd, zdrowie oraz idealną sylwetkę

Jest to badanie wysyłkowe - Klient pobiera próbkę do badania samodzielnie w domu, a następnie zamawia kuriera zwrotnego, postępując zgodnie z instrukcją załączoną do zestawu. 

Jest to badanie pod kątem diety dostosowanej do własnych genów - wystarczy wykonać je tylko raz w ciągu całego życia. 

Test polega na analizie 104 polimorfizmów genów i wykonywany jest we włoskim, wyspecjalizowanym laboratorium o najdłuższej nutrigenetycznej tradycji w Europie. Dotychczas laboratorium to wykonało ponad 100 tysięcy badań nutrigenetycznych. 

Oferowane badanie złożone jest z 4 modułów - SLIM, SENSOR, MICRO oraz HEALTH.

Cena pakietu iGenesis Completo 4 uwzględnia:

  • prosty zestaw do pobrania materiału genetycznego w domu
  • twój indywidualny Raport w formie elektronicznej i wydrukowanej książki
  • spersonalizowany pakiet zaleceń żywieniowych i suplementacyjnych
  • konsultację z dedykowanym dla Ciebie dietetykiem

Genodiet iGenesis 4 Waga i Zdrowie – JEDNO BADANIE NA CAŁE ŻYCIE

  • Genodiet iGenesis Waga i Zdrowie to badanie genetyczne, na podstawie którego ustalany jest indywidualny profil żywieniowy Pacjenta. W ramach testu sprawdzane są ok. 104 polimorfizmy genów, a złożony jest on z 4 modułów – SLIM, MICRO, SENSOR oraz HEALTH.
  • W ramach modułów tych badane są geny odpowiedzialne za metabolizm tłuszczów, węglowodanów, białek czy witamin, a także za skłonności do otyłości i innych chorób dietozależnych czy za predyspozycje do nietolerancji i nadwrażliwości pokarmowych.
  • Analiza genetyczna przeprowadzana jest przy pomocy najnowocześniejszych technik biologii molekularnej. Na jej podstawie dla Pacjenta przygotowywany jest raport z badania wraz z indywidualnymi żywieniowymi wytycznymi. Badanie wystarczy wykonać tylko raz w ciągu całego życia, ponieważ raz uzyskany wynik pozostaje już zawsze aktualny.
  • Szefem naukowym projektu jest światowej sławy naukowiec, prof. Giovanni Scapagnini - profesor medycyny i biochemii klinicznej na Uniwersytecie Molise. Jest on m.in. członkiem Rady Naukowej “American Academy of Anti-Aging Medicine, Sekretarzem Naukowym i Członkiem Założycielem Towarzystwa Naukowego CLIMAA na rzecz długowieczności i medycyny Anti-Aging, a także autorem licznych publikacji naukowych dla najbardziej prestiżowych magazynów.

Genodiet iGenesis 4 – Waga i Zdrowie


1979.00 na stronie
Technologia badania:
PCR
Czas oczekiwania na wynik:
do 35 dni roboczych od otrzymania próbki przez laboratorium

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce