22 123 95 55
PL
Znajdź badanie

Genodiet iGenesis 4 – Anti-Aging

4.20
Ocena użytkowników: 38 ocen

Celem testu jest opracowanie indywidualnego, dostosowanego do DNA planu żywieniowego. Jest on receptą na piękny wygląd, zdrowie oraz idealną sylwetkę

Jest to badanie wysyłkowe - Klient pobiera próbkę do badania samodzielnie w domu, a następnie zamawia kuriera zwrotnego, postępując zgodnie z instrukcją załączoną do zestawu. 

To badanie genetyczne wystarczy wykonać tylko raz w ciągu życia, a wynik pozostanie już zawsze aktualny.  

W ramach testu analizowane są około 104 polimorfizmy genów - analiza genetyczna przeprowadzana jest przez wykwalifikowanych specjalistów w nowoczesnym włoskim laboratorium o najdłuższej nutrigenetycznej tradycji w Europie. Dotychczas w laboratorium tym przeprowadzono ponad 100 tys. badań tego typu. 

Badanie złożone jest z 4 modułów - SLIM, SENSOR, MICRO I DETOX.

Cena pakietu Genodiet iGenesis 4 uwzględnia:

  • prosty zestaw do pobrania materiału genetycznego w domu
  • twój indywidualny Raport w formie elektronicznej i w formie wydrukowanej książki
  • spersonalizowany pakiet zaleceń żywieniowych i suplementacyjnych
  • Konsultację z dedykowanym dla Ciebie dietetykiem

Badanie Genodiet iGenesis 4 Anti-Aging – JEDEN TEST NA CAŁE ŻYCIE

  • Genodiet iGenesis 4 – Anti-Aging to badanie nutrigenetyczne, którego celem jest ustalenie unikalnego profilu metabolicznego osoby badanej i dostosowanie do niego indywidualnych zaleceń żywieniowych. Test ten złożony jest z 4 modułów (SLIM, MICRO, SENSOR, DETOX) sprawdzających ok. 104 polimorfizmy genów.
  • Moduły te badają m.in. geny związane z metabolizmem węglowodanów, tłuszczów, białek, witamin i minerałów, geny odpowiedzialne za skłonności do otyłości, za występowanie nietolerancji i nadwrażliwości pokarmowych czy za zdolność organizmu do usuwania wolnych rodników i toksyn.
  • Po przeprowadzeniu analizy genetycznej, Pacjent otrzymuje kilkudziesięciostronicowy raport z badania wraz z zaleceniami żywieniowymi. Test wystarczy wykonać jednorazowo, wynik badania obowiązuje już do końca życia.
  • Szefem naukowym projektu jest Giovanni Scapagnini - profesor medycyny i biochemii klinicznej na Uniwersytecie Molise. Jest on również m.in. autorem licznych publikacji dla najbardziej prestiżowych magazynów, członkiem Rady Naukowej “American Academy of Anti-Aging Medicine czy Członkiem Założycielem Towarzystwa Naukowego CLIMAA na rzecz długowieczności i medycyny Anti-Aging.

Genodiet iGenesis 4 – Anti-Aging


2369.00 na stronie
Technologia badania:
PCR
Czas oczekiwania na wynik:
do 35 dni roboczych od otrzymania próbki przez laboratorium

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce