22 123 95 55
PL
main-search

Genodiet iGenesis Completo 9

4.20
Ocena użytkowników: 150 ocen

Badanie Genodiet iGenesis Completo 9 to najszersze badanie nutrigenetyczne dostępne na rynku

Jest to badanie wysyłkowe - Klient pobiera próbkę do badania samodzielnie w domu, następnie zamawia kuriera zwrotnego, postępując zgodnie z instrukcją dołączoną do zestawu. 

Wykonaj badanie genetyczne i poznaj receptę na swój piękny wygląd, zdrowie, idealną sylwetkę, piękne włosy, sprawny mózg, mocne kości i stawy oraz lepsze osiągnięcia sportowe. 

Test wykonuje się tylko raz w ciągu całego życia. W ramach testu badanych jest aż 130 polimorfizmów genów - analiza genetyczna przeprowadzana jest w nowoczesnym włoskim podmiocie o najdłuższej nutrigenetycznej tradycji w Europie, dotychczas wykonało ono ponad 100 tysięcy takich testów. 

Badanie Genodiet iGenesis Completo 9 złożone jest z 9 modułów: SLIM, SENSOR, MICRO, DETOX, HEALTH, NEURO, ANDROGEN, MEDLINE I FIT SPORT.

Cena pakietu iGenesis Completo 9 uwzględnia:

  • prosty zestaw do pobrania materiału genetycznego w domu
  • obszerny raport wraz z indywidualnymi zaleceniami żywieniowymi i suplementacyjnymi w formie elektronicznej i w postaci ponad 100-stronicowej książki
  • konsultację z dietetykiem celem spersonalizowania stylu życia i diety

Badanie Genodiet iGenesis Completo 9 to najszersze badanie nutrigenetyczne dostępne na rynku

  • Badanie Genodiet iGenesis Completo 9 to test genetyczny, pozwalający na ustalenie unikalnego profilu metabolicznego Pacjenta. Wykorzystuje on najnowsze informacje z takich dziedzin nauki jak nutrigenetyka i nutrigenomika i polega na analizie korelacji ponad 130 polimorfizmów genów. Badanie wykonuje się tylko raz w ciągu całego życia Pacjenta.
  • Test Genodiet iGenesis Completo 9 złożony jest z dziewięciu modułów, które wzajemnie się uzupełniają – są to moduły: SLIM, MICRO, SENSOR, HEALTH, DETOX, FIT SPORT, MEDLINE, ANDROGEN i NEURO.
  • W ramach tych modułów sprawdzane są m.in. geny odpowiedzialne za metabolizm poszczególnych składników pokarmowych (węglowodanów, tłuszczów, białek, witamin), za predyspozycje do otyłości, zespołu metabolicznego, hipercholesterolemii i innych chorób zależnych od diety, za nietolerancje i nadwrażliwości pokarmowe czy za zdolności organizmu do detoksykacji organizmu i eliminacji wolnych rodników.
  • Co więcej, określa predyspozycje genetyczne do najlepszej dla nas aktywności fizycznej, szybkości regeneracji po treningu oraz spalania tkanki tłuszczowej, które to wytyczne umożliwiają ułożenie spersonalizowanych ćwiczeń. Dzięki temu możemy wzmocnić naszą formę i zdrowie osiągając lepsze wyniki w sporcie.
  • Na podstawie analizy genetycznej dla Pacjenta przygotowywany jest specjalistyczny, szczegółowy raport, złożony z około 100 stron. W raporcie tym zawarte są indywidualne zalecenia żywieniowe, dzięki którym możliwe jest odżywianie zgodne z potrzebami własnego organizmu.
  • Szef naukowy projektu to Giovanni Scapagnini, profesor medycyny i biochemii klinicznej Wydziału Medycyny i Chirurgii na Uniwersytecie Molise. Jest on ponadto członkiem Towarzystwa Naukowego SINUT (Włoskie Stowarzyszenie Nutriceutyki), członkiem Rady Naukowej “American Academy of Anti-Aging Medicine, Sekretarzem Naukowym i Członkiem Założycielem Towarzystwa Naukowego CLIMAA na rzecz długowieczności i medycyny Anti-Aging, a także autorem wielu publikacji opublikowanych w najbardziej prestiżowych magazynach.

Genodiet iGenesis Completo 9


2979.00 product-price-retail
product-technology
PCR
product-resultTime
do 35 dni roboczych od otrzymania próbki przez laboratorium

product-page-label-box1
product-page-label-box2