Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

Opinie klientów - Zdrowegeny.pl
Test alergiczny Bydgoszcz - gdzie wykonać?

Test alergiczny Bydgoszcz - gdzie wykonać?

4.2
Ocena użytkowników: 6 ocen

Data publikacji: 2019-05-02

Data aktualizacji: 2019-05-02

Gdzie możesz wykonać w Bydgoszczy test alergiczny?

Badania przez Zdrowegeny.pl - dlaczego warto?


Punkty pobrań w Bydgoszczy, w których zrobisz testy alergiczne:

Ks. Markwarta 4-6, Bydgoszcz

numer tel. lokalny: +48 52 522 86 23

godziny otwarcia:

pn. - pt.: 7:00 - 15:00

sb.: 7:00 - 11:00

Lista dostępnych testów alergicznych z krwi:

Test alergiczny w Bydgoszczy - jak do niego podejść?

  • Na stronie każdego z dostępnych testów alergicznych można zapoznać się z listą analizowanych alergenów, poniżej której znajduje się również mapa obejmująca wszystkie punkty pobrań w Polsce, w których można wykonać nasze badania.
  • Po wybraniu testu można dokonać zakupu badania przez Internet na Zdrowegeny.pl, aby potem z otrzymanym kodem badania móc pójść do wybranej placówki na pobranie krwi.
  • Testy alergiczne z krwi nie wymagają bycia na czczo ani wcześniejszego odstawienia leków antyhistaminowych bądź sterydowych.

Test alergiczny z krwi - czym jest to badanie?

  • Diagnostyka alergii może być wykonywana na różny sposób. Aktualnie dość często wykorzystuje się testy alergiczne z krwi, ponieważ są jedynym sposobem diagnozowania osób, które są już w trakcie leczenia alergii i ze względu na ryzyko objawów nie chcą bądź nie mogą odstawić leków aż na dwa tygodnie.
  • Testy alergiczne z krwi wykorzystują fakt, że w przypadku uczulenia na określony alergen zwiększa się we krwi stężenie swoistych dla niego przeciwciał IgE, a więc wysokie ich stężenie wskazuje na alergię.
  • Podstawowe testy alergiczne diagnozują uczulenie w kierunku około 20-30 alergenów. W przypadku osób, u których możliwa jest znaczna ilość różnorodnych alergii, warto wykonać test ALEX, który skierowany jest na 282 alergeny i molekuły alergenowe. Badanie to jest najbardziej dokładne, przez co pozwala na lepsze dostosowanie zaleceń lekarskich dla konkretnego pacjenta.

Badania alergiczne w województwie kujawsko-pomorskim są dostępne również w: Grudziądzu, Szubinie, Świeciu, Wąbrzeźnie, Żninie, Brodnicy, Golubiu-Dobrzyniu, Nakle nad Notecią, Rypinie - o punktach dowiedz się pod numerem +48 52 522 86 23

To badanie będzie pomocne:

Test alergiczny ALEX 2 - 296 parametrów

Cena w placówce

1320.00 

Cena online:

1089.00 
Technologia badania:Test immunochemiczny

Czas oczekiwania na wynik:do 13 dni roboczych

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

© 2024 Zdrowegeny.pl

powered by greenlogic