Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

Opinie klientów - Zdrowegeny.pl

Koronawirus SARS-CoV-2 - pakiet badań krwi po przejściu infekcji

Ocena użytkowników: 15 ocen
3.9

Badanie pozwoli na ocenę ogólnego stanu zdrowia po infekcji koronawirusem SARS-CoV-2. W skład pakietu wchodzi 8 badań krwi.

Test przeznaczony jest dla wszystkich osób, które przebyły infekcję koronawirusem SARS-CoV-2, w szczególności jeśli obecne są takie objawy jak zmęczenie, bóle stawowo-mięśniowe, bóle w klatce piersiowej czy utrzymujący się kaszel. Wykonanie badania zalecane jest po miesiącu po przechorowaniu.

Test złożony jest z 8 badań krwi pomocnych w adekwatnej ocenie stanu zdrowia. W skład pakietu wchodzi również ilościowa ocena przeciwciał IgG specyficznych dla SARS-CoV-2. 

BADANIE REALIZOWANE JEST W OKOŁO 800 PLACÓWKACH PO OPŁACENIU ONLINE. WYKONYWANE JEST Z PRÓBKI KRWI ŻYLNEJ.

W tym badaniu nie są uznawane kody rabatowe.

W ramach pakietu oceniamy:

 • ogólny stan zdrowia po infekcji koronawirusem SARS-CoV-2
 • ilość przeciwciał IgG specyficznych dla SARS-CoV-2
 • Typ badania

  Pobranie krwi w placówce
  Sprawdź listę placówek
  Koronawirus SARS-CoV-2 - pakiet badań krwi po przejściu infekcji

  Cena online:

  259.00 
  Technologia badania:Ilościowa i jakościowa

  Czas oczekiwania na wynik:do 2 dni roboczych

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  Dzięki temu pakietowi badań krwi ocenisz swój stan zdrowia po infekcji SARS-CoV-2

  • W Polsce, infekcję koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdzono już u ponad miliona osób. Coraz cześciej opisywane są jednak zdrowotne następstwa przebycia zakażenia. 
  • U wielu ozdrowieńców występują takie dolegliwości jak utrzymujący się kaszel, zmęczenie, bóle w klatce piersiowej, bóle mięśni i stawów czy zaburzenia funkcji poznawczych. 
  • Dolegliwości te mogą być związane np. z uszkodzeniem narządów, przetrwałym stanem zapalnym czy zaostrzeniem wcześniej już obecnych chorób przewlekłych.
  • W ramach oferowanego przez nas pakietu wykonywanych jest 8 badań krwi, dzięki którym możliwa będzie adekwatna ocena stanu zdrowia Pacjenta. Pakiet badań ukierunkowany jest na kilka obszarów.
  • W skład pakietu wchodzi morfologia krwi i CRP - wyniki tych badań są pomocne w ocenie przetrwałego stanu zapalnego, który może skutkować uszkodzeniem organów wewnętrznych.
  • Badane są także próby wątrobowe, dehydrogenaza mleczanowa i kreatynina, których podwyższone wartości mogą świadczyć o uszkodzeniu wątroby, płuc czy nerek. 
  • W ramach pakietu oceniane jest także stężenie D-dimerów oraz witaminy D. Podwyższone stężenie D-dimerów to marker procesu wykrzepiania, który może prowadzić do uszkodzeń różnych narządów czy zawału serca lub udaru mózgu. Aktywacja wykrzepiania w naczyniach krwionośnych to jeden z procesów opisywanych w ciężkich przypadkach COVID-19. 
  • Optymalny poziom witaminy D jest z kolei kluczowy dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.
  • Ostatnie badanie wchodzące w skład pakietu to ocena stężenia przeciwciał IgG specyficznych dla koronawirusa SARS-CoV-2. Obecność tych przeciwciał wskazuje na odporność na ponowną infekcję i możliwość kwalifikacji Pacjenta do oddania osocza.

  Koronawirus SARS-CoV-2 - pakiet badań krwi po przejściu infekcji

  Cena online:

  259.00 
  Technologia badania:Ilościowa i jakościowa

  Czas oczekiwania na wynik:do 2 dni roboczych

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  Gdzie wykonasz badanie?

  Pakiet badań zrealizujesz w jednym z okolo 800 punktów pobrań DIAGNOSTYKA na terenie całej Polski.  © 2024 Zdrowegeny.pl

  powered by greenlogic