22 123 95 55

Koronawirus SARS-CoV-2 – badanie RT-PCR z zaświadczeniem lekarskim w języku ukraińskim

Do ujemnego wyniku badania na koronawirusa dodawane jest zaświadczenie w j. ukraińskim

Zaświadczenie może przyczynić się do zniesienia obowiązku kwarantanny, może być także przydatne dla pracodawcy. Zaświadczenie ważne jest do 48h od daty wystawienia.

BADANIE REALIZOWANE JEST PO OPŁACENIU ONLINE.

BADANIE WYKONYWANE W WARSZAWIE, KRAKOWIE, ŁODZI, POZNANIU, GDYNI, GDAŃSKU, KIELCACH, BYDGOSZCZY, BIELSKU-BIAŁEJ, LUBLINIE, KATOWICACH, WROCŁAWIU, SZCZECINIE, WAŁBRZYCHU, BIAŁYMSTOKU, IŁAWIE, SŁUPSKU.

W tym badaniu nie są uznawane kody rabatowe.

Badanie na koronawirusa przeznaczone jest dla tych osób, które potrzebują uzyskać zaświadczenie lekarskie potwierdzające wynik w języku ukraińskim.

W ramach pakietu badamy:

  • obecność koronawirusa SARS-CoV-2

Na czym polegają testy molekularne, wykorzystywane w diagnostyce zakażenia SARS-CoV-2?

  • Koronawirus SARS-CoV-2 wywołuje chorobę nazywaną COVID-19. Pierwsze przypadki infekcji wystąpiły w grudniu 2019 roku w Chinach, obecnie na całym świecie potwierdzono już ponad 12 milionów przypadków.
  • Infekcja koronawirusem SARS-CoV-2 może przebiegać bardzo różnie – jedne osoby nie obserwują u siebie żadnych objawów lub bardzo łagodne objawy, u innych chorych z kolei dochodzi do groźnych powikłań, które mogą doprowadzić do zgonu Pacjenta. Leczenie jest objawowe, dotychczas nie opracowano szczepionki.
  • Badania molekularne to jedyne testy stosowane w diagnostyce infekcji koronawirusem SARS-CoV-2. Metoda wykorzystywana do ich wykonania to Real-Time RT-PCR, są one rekomendowane przez Światową Organizację Zdrowia (WHO).
  • Testy te polegają na identyfikacji materiału genetycznego koronawirusa SARS-CoV-2 w próbce pobranego od Pacjenta materiału, czyli wymazu z gardła lub nosogardzieli. 
  • Do ujemnego wyniku badania dołączane jest zaświadczenie lekarskie w języku ukraińskim – takie zaświadczenie może być przydatne np. dla pracodawcy lub przyczynić się do zniesienia obowiązku kwarantanny.
  • W przypadku uzyskania wyniku wątpliwego konieczne jest powtórzenie badania z nowej próbki. Ze względów epidemiologicznych do czasu uzyskania wyniku powtórnego badania zaleca się postępowanie jak w przypadku wyniku pozytywnego.

Koronawirus SARS-CoV-2 – badanie RT-PCR z zaświadczeniem lekarskim w języku ukraińskim


565.00 na stronie
Technologia badania:
Real-time RT-PCR
Czas oczekiwania na wynik:
do 4 dni roboczych

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce