22 123 95 55
PL
main-search

Koronawirus SARS-CoV-2 – badanie RT-PCR z zaświadczeniem lekarskim w języku ukraińskim

5.00
Ocena użytkowników: 2 ocen

Do ujemnego wyniku badania na koronawirusa dodawane jest zaświadczenie w j. ukraińskim

Zaświadczenie może przyczynić się do zniesienia obowiązku kwarantanny, może być także przydatne dla pracodawcy. 

BADANIE REALIZOWANE JEST PO OPŁACENIU ONLINE.

W tym badaniu nie są uznawane kody rabatowe.

Badanie na koronawirusa przeznaczone jest dla tych osób, które potrzebują uzyskać zaświadczenie lekarskie potwierdzające wynik w języku ukraińskim.

UWAGA! Przed udaniem się w podróż sprawdź obowiązujące przepisy wjazdowe do kraju, do którego się udajesz na stronie Ambasady kraju docelowego lub MSZ.

95% badań jest realizowanych do 24h roboczych, dla 5% czas realizacji może wynieść do 36h roboczych.

UWAGA! W przypadku badań realizowanych w punktach pobrań w Nowym Targu i Chrzanowie, czas oczekiwania na wyniki może wynieść do 48h roboczych.

W ramach pakietu badamy:

  • obecność koronawirusa SARS-CoV-2

Na czym polegają testy molekularne, wykorzystywane w diagnostyce zakażenia SARS-CoV-2?

  • Koronawirus SARS-CoV-2 wywołuje chorobę nazywaną COVID-19. Pierwsze przypadki infekcji wystąpiły w grudniu 2019 roku w Chinach, obecnie na całym świecie potwierdzono już ponad 12 milionów przypadków.
  • Infekcja koronawirusem SARS-CoV-2 może przebiegać bardzo różnie – jedne osoby nie obserwują u siebie żadnych objawów lub bardzo łagodne objawy, u innych chorych z kolei dochodzi do groźnych powikłań, które mogą doprowadzić do zgonu Pacjenta. Leczenie jest objawowe, dotychczas nie opracowano szczepionki.
  • Badania molekularne to jedyne testy stosowane w diagnostyce infekcji koronawirusem SARS-CoV-2. Metoda wykorzystywana do ich wykonania to Real-Time RT-PCR, są one rekomendowane przez Światową Organizację Zdrowia (WHO).
  • Testy te polegają na identyfikacji materiału genetycznego koronawirusa SARS-CoV-2 w próbce pobranego od Pacjenta materiału, czyli wymazu z gardła lub nosogardzieli. 
  • Do ujemnego wyniku badania dołączane jest zaświadczenie lekarskie w języku ukraińskim – takie zaświadczenie może być przydatne np. dla pracodawcy lub przyczynić się do zniesienia obowiązku kwarantanny.
  • W przypadku uzyskania wyniku wątpliwego konieczne jest powtórzenie badania z nowej próbki. Ze względów epidemiologicznych do czasu uzyskania wyniku powtórnego badania zaleca się postępowanie jak w przypadku wyniku pozytywnego.

Koronawirus SARS-CoV-2 – badanie RT-PCR z zaświadczeniem lekarskim w języku ukraińskim


289.00 product-price-retail
product-technology
Real-time RT-PCR
product-resultTime
średni czas do 24h roboczych, maksymalny do 36h roboczych

product-page-label-box1
product-page-label-box2