22 123 95 55

Koronawirus SARS-CoV-2 – badanie RT-PCR z zaświadczeniem lekarskim do Japonii

Do ujemnego wyniku badania dołączane jest zaświadczenie lekarskie do Japonii

Jest to zaświadczenie konieczne do przekroczenia granicy japońskiej.

BADANIE REALIZOWANE JEST PO OPŁACENIU ONLINE.

BADANIE WYKONYWANE W WARSZAWIE, KRAKOWIE, ŁODZI, POZNANIU, GDYNI, GDAŃSKU, KIELCACH, BYDGOSZCZY, BIELSKU-BIAŁEJ, LUBLINIE, KATOWICACH, WROCŁAWIU, SZCZECINIE, WAŁBRZYCHU, BIAŁYMSTOKU, IŁAWIE, SŁUPSKU.

W tym badaniu nie są uznawane kody rabatowe.

Wykonanie testu wskazane jest wszystkim tym osobom, które potrzebują zaświadczenia o negatywnym wyniku wymaganego w Japonii. 

W ramach pakietu badamy:

  • obecność koronawirusa SARS-CoV-2

Diagnostyka infekcji koronawirusem SARS-CoV-2 - na czym polegają badania molekularne, RT-PCR?

  • Koronawirus SARS-CoV-2 jest odpowiedzialny za chorobę określaną jako COVID-19. Do tej pory na całym świecie potwierdzono już ponad 22 miliony przypadków zakażeń tym koronawirusem (w Polsce ponad 57 tysięcy), przyczynił się on również do zgonu ponad 750 tysięcy osób (w Polsce dotychczas zmarło ponad 1800 osób).
  • Badania molekularne uznawane są za jedyną metodę, która pozwala w wiarygodny sposób potwierdzić obecność infekcji koronawirusem SARS-CoV-2. Testy te umożliwiają sprawdzenie, czy geny SARS-CoV-2 obecne są w pobranym od Pacjenta wymazie z nosogardzieli lub gardła.
  • Do wyniku badania molekularnego w kierunku infekcji SARS-CoV-2 (jeśli będzie on ujemny) zostanie dołączone uznawane w Japonii zaświadczenie lekarskie potwierdzające ten wynik. Takie zaświadczenie jest niezbędne do przekroczenia granicy japońskiej.
  • W przypadku uzyskania wyniku wątpliwego konieczne jest powtórzenie badania z nowej próbki. Ze względów epidemiologicznych do czasu uzyskania wyniku powtórnego badania zaleca się postępowanie jak w przypadku wyniku pozytywnego.

Koronawirus SARS-CoV-2 – badanie RT-PCR z zaświadczeniem lekarskim do Japonii


565.00 na stronie
Technologia badania:
Real-Time RT-PCR
Czas oczekiwania na wynik:
do 3 dni

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce