Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

Koronawirus SARS-CoV-2 – badanie RT-PCR z zaświadczeniem lekarskim do Czech

Ocena użytkowników: 1 ocen
5.0

Do negatywnego wyniku testu dołączane jest zaświadczenie lekarskie w j. czeskim

Wyjeżdżasz za granicę? Boisz się, że koronawirus pokrzyżuje Twoje plany? Wykonaj test na koronawirusa i odbierz zaświadczenie lekarskie w języku czeskim.

W tym badaniu nie są uznawane kody rabatowe.

Badanie przeznaczone jest dla tych osób, które potrzebują wystawionego przez lekarza zaświadczenia o ujemnym wyniku testu na koronawirusa SARS-CoV-2 do Czech.

UWAGA! Przed udaniem się w podróż sprawdź obowiązujące przepisy wjazdowe do kraju, do którego się udajesz na stronie Ambasady kraju docelowego lub MSZ.

95% badań jest realizowanych do 24h roboczych, dla 5% czas realizacji może wynieść do 36h roboczych.

UWAGA! W przypadku badań realizowanych w punktach pobrań w Nowym Targu i Chrzanowie, czas oczekiwania na wyniki może wynieść do 48h roboczych.

W ramach pakietu badamy:

 • obecność koronawirusa SARS-CoV-2
 • Typ badania

  Pobranie wymazu w placówce
  Sprawdź listę placówek
  Koronawirus SARS-CoV-2 – badanie RT-PCR z zaświadczeniem lekarskim do Czech

  Cena online:

  289.00 
  Technologia badania:Real-Time RT-PCR

  Czas oczekiwania na wynik:średni czas do 24h roboczych, maksymalny do 36h roboczych

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  Test molekularny w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 – na czym polega?

  • SARS-CoV-2 to koronawirus, który wywołuje zespół chorobowy COVID-19. Do pierwszych zakażeń doszło w grudniu 2019 w Chinach, obecnie na całym świecie potwierdzono już ponad 12 milionów przypadków zakażeń SARS-CoV-2.
  • Jakie są objawy koronawirusa? Przebieg infekcji może być bardzo różny – u jednych osób jest on bezobjawowy lub występują łagodne objawy, u innych zakażonych pojawiają się natomiast groźne powikłania, mogące doprowadzić nawet do śmierci Pacjenta (dotyczy to głównie osób z chorobami współistniejącymi/obniżoną odpornością).
  • Oferowany przez nas test w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 to rekomendowane przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) badanie molekularne, pozwalające na wykrycie materiału genetycznego tego koronawirusa.
  • W ramach tego testu sprawdzane jest więc, czy w pobranej od osoby badanej próbce materiału obecne są geny koronawirusa SARS-CoV-2 – jest to jedyny test, który umożliwia potwierdzenie lub wykluczenie tego zakażenia. Do badania wykorzystywana jest jedna z technik biologii molekularnej, metoda Real-Time RT-PCR. Materiałem do badania jest wymaz z górnych dróg oddechowych.
  • Jeśli wynik tego testu będzie ujemny, dla Pacjenta zostanie wystawione dodatkowo zaświadczenie lekarskie w języku czeskim. Zaświadczenie to potwierdza uzyskany wynik, a po okazaniu go na granicy, znoszony jest obowiązek 14-dniowej kwarantanny.
  • W przypadku uzyskania wyniku wątpliwego konieczne jest powtórzenie badania z nowej próbki. Ze względów epidemiologicznych do czasu uzyskania wyniku powtórnego badania zaleca się postępowanie jak w przypadku wyniku pozytywnego.
  Koronawirus SARS-CoV-2 – badanie RT-PCR z zaświadczeniem lekarskim do Czech

  Cena online:

  289.00 
  Technologia badania:Real-Time RT-PCR

  Czas oczekiwania na wynik:średni czas do 24h roboczych, maksymalny do 36h roboczych

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  Badanie molekularne RT-PCR wykonywane jest w poniższych punktach pobrań DIAGNOSTYKA


  Punkt realizuje badanie

  (opcjonalnie)

  Wczytywanie...

  © 2024 Zdrowegeny.pl

  powered by greenlogic