22 123 95 55
PL
Znajdź badanie

Test DNA na pokrewieństwo (wuj/ciotka - bratanek/bratanica/ siostrzeniec/ siostrzenica) do celów prywatnych - 72 markery genetyczne, 2 osoby, 2 x wymaz, test wysyłkowy

5.00
Ocena użytkowników: 8 ocen

To test DNA na pokrewieństwo, który sprawdza aż 72 markery genetyczne.

To test realizowany drogą wysyłkową - Klient pobiera próbki do badania samodzielnie w domu, a następnie zamawia kuriera po odbiór za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Test ten polega na porównaniu profili genetycznych dwóch badanych osób oraz wykazanie pokrewieństwa pomiędzy nimi w określonej relacji rodzinnej. Oferowany test sprawdza pokrewieństwo w relacji wuj/ciotka - bratanek/bratanica/siostrzeniec/siostrzenica.

Badanie należy wykonać w przypadku wątpliwości co do swojego biologicznego pokrewieństwa z drugą osobą.

Badanie wykonywane jest przez: Laboratorium Diagnostyki Molekularnej Genmed sp.j.

Pakiet badań zawiera:

 • zestawy do pobrania wymazów z policzka od badanych osób
 • obsługę kurierską do laboratorium
 • analizę próbek w laboratorium
 • analizę biostatystyczną wyników badań
 • ekspertyzę w formie papierowej lub elektronicznej

Celem oferowanego testu jest potwierdzenie lub wykluczenie pokrewieństwa w relacji wuj/ciotka – bratanek/bratanica/siostrzeniec/siostrzenica

 • Oferowany test DNA umożliwia potwierdzenie lub wykluczenie pokrewieństwa w relacji wuj/ciotka – bratanek/bratanica/siostrzeniec/siostrzenica. Jest to możliwe dzięki opracowaniu najdokładniejszej na rynku, rozszerzonej o 72 markery genetyczne analizy, która daje 99,9999% pewność potwierdzenia badanej relacji lub 100% zaprzeczenie pokrewieństwa w badanej relacji.
 • Badanie przeprowadzane jest w Laboratorium Diagnostyki Molekularnej Genmed w Poznaniu, które działa według międzynarodowych standardów i w oparciu o System Zarządzania Jakością ISO 17025:2018-02.
 • Materiałem wykorzystywanym do badań jest wymaz z błony śluzowej wewnętrznej strony policzka, pobrany za pomocą pałeczek wymazowych. Badanie jest całkowicie bezbolesne oraz proste w wykonaniu.
 • Materiał można pobrać samodzielnie w domu, za pomocą specjalnie przygotowanego zestawu, z dołączoną instrukcją pobrania, który klient otrzymuje drogą wysyłkową. Materiał wraz z wypełnionymi dokumentami należy odesłać do siedziby Laboratorium.
 • Wynikiem badań jest ustalony profil genetyczny osób biorących udział w badaniu, wartość procentowa określająca pokrewieństwo oraz interpretacja wyniku przez pracownika Laboratorium.
 • Laboratorium spełnia standardy bezpieczeństwa, a wyniki badań i informacje o badaniu dostępne są wyłącznie dla osoby zlecającej badanie lub osoby, którą klient upoważni do uzyskania informacji.

Test DNA na pokrewieństwo (wuj/ciotka - bratanek/bratanica/ siostrzeniec/ siostrzenica) do celów prywatnych - 72 markery genetyczne, 2 osoby, 2 x wymaz, test wysyłkowy


2989.00 na stronie
Technologia badania:
PCR
Czas oczekiwania na wynik:
do 10 dni roboczych od otrzymania próbki przez laboratorium

Ważność kodu:
12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce