Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

Nutrigenomix Wellness

Ocena użytkowników: 2 ocen
3.0

Test polega na analizie 45 wariantów genów, dzięki której możliwe jest określenie predyspozycji genetycznych dotyczących odżywiania i sprawności fizycznej.

Jest to badanie wysyłkowe - Klient pobiera próbkę do badania samodzielnie w domu, następnie odsyła ją do laboratorium, gdzie jest ona analizowana.

Dzięki badaniu możliwa jest ocena genetycznych predyspozycji do metabolizowania składników odżywczych, chorób sercowo-naczyniowych, nietolerancji pokarmowych. Ponadto analizowane są geny odpowiedzialne za nawyki żywieniowe, kontrolowanie masy ciała czy aktywność fizyczną. 

Na podstawie uzyskanych wyników testu Nutrigenomix możliwe jest opracowanie indywidualnej diety, mającej na celu poprawę stanu zdrowia, osiągnięcie właściwej masy ciała czy zmniejszenie ryzyka rozwoju schorzeń mających związek z odżywianiem.

Oferowany test został opracowany przez firmę Nutrigenomix we współpracy ze światowej klasy specjalistami w dziedzinie nutrigenetyki.

Badanie wykonywane jest z wymazu z wewnętrznej strony policzka. Badanie wystarczy wykonać tylko raz w ciągu całego życia.

W ramach pakietu oceniane są geny odpowiedzialne za:

 • metabolizm składników odżywczych
 • zdrowie sercowo-metaboliczne
 • kontrolę masy ciała i skład organizmu
 • nietolerancje pokarmowe
 • nawyki żywieniowe
 • sprawność fizyczną
 • Typ badania

  Badanie wysyłkowe
  Nutrigenomix Wellness

  Cena online:

  2587.00 
  Technologia badania:PCR

  Czas oczekiwania na wynik:do 4 tygodni od zarejestrowania próbki w laboratorium

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  Nutrigenomix Wellness - prosty sposób na odżywianie zgodne z własnym kodem genetycznym

  • Nutrgenomix Wellness to badanie genetyczne, wykorzystujące dotychczasowy stan wiedzy z zakresu nutrigenomiki i nutrigenetyki. Test ten polega na analizie 45 wariantów genów i został opracowany przez firmę Nutrigenomix we współpracy ze światowej klasy specjalistami. Celem testu jest ustalenie unikalnego profilu żywieniowego osoby badanej, dostosowanego do jej genów.
  • W ramach testu Nutrigenomix Wellness badane są warianty genów odpowiedzialne za metabolizm składników odżywczych, zdrowie sercowo-metaboliczne, skład organizmu i kontrolę masy ciała, występowanie nietolerancji pokarmowych, nawyki żywieniowe i sprawność fizyczną. Pełna lista badanych wariantów genów (wraz z informacją, za co odpowiadają) dostępna jest w zakładce "Co badamy?".
  • Do wykonania badania Nutrigenomix Wellness konieczne jest tylko dostarczenie do laboratorium pobranego od Pacjenta wymazu z wewnętrznej strony policzka. Pobranie takiej próbki jest bardzo proste i nieinwazyjne.
  • Test ten wystarczy wykonać tylko raz w ciągu całego życia, jest on także niezależny od aktualnego stanu zdrowia Pacjenta.
  Nutrigenomix Wellness

  Cena online:

  2587.00 
  Technologia badania:PCR

  Czas oczekiwania na wynik:do 4 tygodni od zarejestrowania próbki w laboratorium

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  © 2024 Zdrowegeny.pl

  powered by greenlogic