Zdrowegeny.pl Logo

Koszyk

Nutrigenomix Sport

Ocena użytkowników: 31 ocen
4.3

Dzięki temu badaniu możliwe jest określenie skłonności genetycznych dotyczących odżywiania i aktywności fizycznej.

Jest to badanie wysyłkowe - Klient pobiera próbkę do badania samodzielnie w domu, następnie odsyła ją do laboratorium, gdzie jest ona analizowana.

Badanie polega na analizie 45 wariantów genów, odpowiedzialnych między innymi za metabolizm składników odżywczych, ćwiczenia i sprawność fizyczną, kontrolę masy ciała, choroby sercowo-naczyniowe, a także nietolerancje pokarmowe i nawyki żywieniowe. 

Na podstawie wyników testu Nutrigenomix Sport możliwe jest dostosowanie treningów i diety do predyspozycji genetycznych osoby badanej. Test pozwala na opracowanie najlepszej strategii żywieniowej, aby zoptymalizować wyniki sportowe przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka kontuzji.

Badanie przeznaczone jest dla sportowców zawodowych, a także osób uprawiających sport amatorsko czy osób chcących dowiedzieć się, jaka aktywność fizyczna jest najkorzystniejsza dla ich organizmu.

Badanie Nutrigenomix Sport zostało opracowane przez firmę Nutrigenomix we współpracy ze światowej klasy specjalistami w dziedzinie nutrigenetyki.

Materiał do badania stanowi wymaz z wewnętrznej strony policzka. Badanie Nutrigenomix Sport wystarczy wykonać tylko raz w ciągu całego życia.

W ramach pakietu oceniane są geny odpowiedzialne za:

 • sprawność fizyczną
 • metabolizm składników odżywczych
 • kontrolę masy ciała i skład organizmu
 • zdrowie sercowo-metaboliczne
 • nietolerancje pokarmowe
 • nawyki żywieniowe
 • Typ badania

  Badanie wysyłkowe
  Nutrigenomix Sport

  Cena online:

  2587.00 
  Technologia badania:PCR

  Czas oczekiwania na wynik:do 4 tygodni od zarejestrowania próbki w laboratorium

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  Na czym polega badanie Nutrigenomix Sport?

  • Badanie Nutrigenomix Sport to test genetyczny, opracowany zgodnie z dotychczasowym stanem wiedzy z takich dziedzin nauki jak nutrigenomika i nutrigenetyka. Badanie opracowała firma Nutrigenomix we współpracy ze specjalistami światowej klasy. Test ten przeznaczony jest dla osób uprawiających sport zawodowo lub amatorsko.
  • W ramach testu analizie genetycznej poddawanych jest 45 wariantów genów, które są odpowiedzialne m.in. za sprawność fizyczną, skład organizmu i kontrolę masy ciała, metabolizm składników odżywczych, zdrowie sercowo-metoboliczne, nawyki żywieniowe i nietolerancje pokarmowe. 
  • Wynik testu Nutrigenomix Sport pozwoli na dostosowanie treningów oraz diety do uwarunkowań genetycznych Pacjenta. Dzięki badaniu możliwe jest przygotowanie najlepszej dla Pacjenta strategii żywieniowej, która pozwoli na optymalizację wyników sportowych przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka kontruzji. 
  • Wykonanie testu Nutrigenomix Sport jest bardzo proste, wygodne i bezbolesne dla Pacjenta. Konieczne jest tylko pobranie od niego wymazu z wewnętrznej strony policzka i dostarczenie gotowej próbki do laboratorium wykonującego.
  • Badanie Nutrigenomix Sport wystarczy wykonać jednorazowo w ciągu całego życia - nasze predyspozycje genetyczne się nie zmieniają, raz uzyskany wynik będzie więc obowiązywał już zawsze.
  Nutrigenomix Sport

  Cena online:

  2587.00 
  Technologia badania:PCR

  Czas oczekiwania na wynik:do 4 tygodni od zarejestrowania próbki w laboratorium

  Ważność kodu:
  12 miesięcy, do wykorzystania w całej Polsce

  © 2024 Zdrowegeny.pl

  powered by greenlogic